SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Dzięki Triple L za miłe słowa :) fakt mojemu mężowi to nie przeszkadza, ale ja źle się czuję z tym brzuchem. Pisałam wcześniej, że po A6W ćwiczyłam ćwiczenia na płaski brzuch. Trwały one 4 tygodnie, ale po 3 dałam sobie spokój bo nie widziałam żadnych rezultatów i teraz robię sobie tydzień przerwy w ćwiczeniach i zacznę chyba znowu A6w. Minął już czas minimalnego odstępu od pierwszego razu, także mogę zacząć 2 raz te ćwiczenia, chyba że znajdzie się ktoś kto pomoże mi i będzie wiedział jak mam pozbyć się tego brzucha w inny sposób. Jest to jedno zdjęcie z 3 bo mam też inne profile, ale tutaj na tym widać go w sumie najlepiej, że jest duży.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
A i zapomniałam zapytać, piszesz, że może to być kwestia nagromadzenia wody w organizmie, jeśli to byłaby przyczyna tego mojego brzucha jak balon, to można coś z tym zrobić?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6568
Ja mam pytanie bo wcześniej robiłem dużo ćwiczeń na brzuch a ABS II zaczynam od 8 poziomu.Idzie dobrze już z tydzień, tyle że mam problem bo ten 9 poziom to jest Masakra, i raczej do niego nigdy nie dojdę ;-P zwiększam cały czas ilość powtórzeń w tym 8 ale chyba nie oto chodzi co nie??.Czy jest coś przejściowego pomiędzy tymi dwoma?? może z czasem dodać jeszcze jakieś ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
m-a-g-d-a 4 tygodnie to nic, gdy przez 9 miesięcy nie cwiczyłas. Normalne, tymczasowe skutki odmiennego stanu fizjologicznego kobiety
Rzeczywiście po posiłku każdy ma rozepchnięty brzuch. Nie jeśc mało, a tyle, ile organizm potrzebuje rozłożone na pięc posiłków. Obwód mierzy się rano po załatwieniu podstawowych potrzeb fizjologicznych (jeden litr moczu to nic niezwykłego).
Na zdjeciu, które zamieściłaś ( Rozkoszny brzuszek ), widac jak byk, że rozluźniłaś całą jamę brzuszną!!! Nie stanełaś normalnie do zdjęcia, tak jak na codzień zachowuje się postawę, tylko rozluźniłaś brzuch i wyszło jak widac.
Każdy może tak zrobic i bedzie miał wielką śmieciarę.
Moja koleżanka, szczupła i zgrabna dziewczyna (wiem bo obserwowałem ją w różnych oklolicznościach w róznych kracjach), nabierała na ten numerek parę razy policjantów, symulując ciężarną kobietę o powabnym uśmiechu.
Oczywiście moge się mylic, więc przepraszą za dośc ostre słówka powyżej.
W każdym razie spróbój ABS II, przyłóż się szczególnie do dolnych mięśni brzucha (obojętne czy ABS, czy a6w), a na pierwszych wyników spodziewaj się za dwa miesiące... lub trzy. A nie po 4 tygodzniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
Magda, ja się nie znam na tym niestety, dlatego czekam, aż ktoś inny coś napisze. Wpisz w Google "nadmiar wody" lub coś w tym stylu i przeglądaj strony, może akurat coś znajdziesz. Zobacz też to: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=269&ShowArticleId=32473

Bujakaman, myślę, że nawet jeśli masz mocny brzuch, to powinieneś był zacząć od niższych poziomów, z tego co wiem, to jest takie zalecenie. A poziom 8. rób póki nie będziesz umiał zrobić tylu powtórzeń, żebyś mógł zacząć robić poziom 9. i tyle...

Brak podpisu. Wybaczcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
bujakaman: o co Ci chodzi? zwiekszasz w osmym, dojdziesz do limitow to robisz jak napisane w dziewiatym tyle powtorzen ile dasz rade; i znowu zwiekszasz az dojdziesz do limitow; jak przy kazdym innym poziomie

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Arakus: Piszesz, że wyników się nie uzyska po 4 tygodniach, ale jak skończyłam a6W trwającą 6 tygodnie to ubyło mi prawie 4 kg, co mnie nie cieszyło zbytnio ;/ i zeszło mi w pasie na czczo 6 cm a po zjedzeniu czegokolwiek ta różnica malała tylko do 3 cm. ale to i tak nieźle. I tak sobie myślałam, że jak znowu zacznę a6w to znowu może by mi zeszły następne 3 cm ?? jak myślisz?? Co do zdjęcia, to faktycznie stanęłam całkiem na luzie, ale czy to źle... na co dzień muszę wciągać ten brzuchal, bo źle mi z nim jest i się go wstydzę. Z resztą na zdjęciu i tak jakiś mniejszy się zrobił niż jest w rzeczywistości. no a co myślisz o tym co napisał Triple L o nadmiarze wody w organizmie?? Może to jest przyczyną?? I przy okazji dzięki Triple L, bo na taką prostą rzecz, jak poczytać o tym na google to bym nie wpadła :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2443
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
a może banik?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
M-a-g-d-a, co do wyników to miałem na myśli wyraźną poprawę masy i rzeźby mięśni bez zmian tkanki tłuszczowej. Natomiast strata kilogramów wynika głównie z kaloryczności diety i trochę mniej z ćwiczen, ale oczywiści dla zgrabnej sylwetki nie można rozdzielać tych dwóch rzeczy ani nie przesadzać ze zbytnim ograniczeniem kalorii. Proponuję oczywiście odwiedzić działy ODŻYWIANIE i ODCHUDZANIE , aby więcej tracic tłuszczu a jak najmniej mięśni. Umięśnionej sylwetki męskiej na pewno nie osiągnisz, za to wygląd fitneski jak najbardziej.
Oczywiście kolejny cykl na brzuch przyda się jak najbardziej obo cwiczen na inne partie ciała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej