SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
slawas2002- Ja też nie czułem ,gdy robiłem podciąganie nóg do klaty na drążku ;) Niewiem dlaczego nie za bardzo czuć mięśnie ,ale jak pierwszy raz to zrobiłem to na drugi dzień z łóżka nie mogłem wstać Niby nie czuć ,ale bardzo wchodzi! Nawet gdy już nie umiem podnieść nóg dalej nie czuje zbytnio mięśni brzucha ,ale skoro nie umiem już podnieść to muszę fest działać ;)
Pozdro
PS: jak uważacie ABS2 lepszy od ABS ? ABS2 nie robiłem ,ale "jedynka" nieźle mi dała po dupie (tylko pierwszy dzień ,a mam już 3 dzień zakwasy ), choć skończyłem A6W...

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 362
no tak ja tez nie moge zejsc z łóżka dzisiaj, ALE to dlatego że górne partie zajechałem robiąc brzuszki CHYBA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
do usuniecia.

Zmieniony przez - qiuve w dniu 2006-07-05 11:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1664
Niechce tworzyć kolejnego tematu więc zadam moje pytanie tutaj.
Czy jest jakaś określona pora dnia na robienie mięśni brzucha ?
Ja słyszałem że brzuch powinno się robić nadczczo odrazu jak się wstanie. A u was jak to jest z to porą na trening mięśnia "piwnego" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2041
ABS do bardzo dobry trening po 6w bolał mnie zarąbiście odcinek lędzwiowy kręgosłupa pozatym 25 min przy koncowych fazach to byla masakra.
...........................................................................

Chciałem się spytać czy nie ma ktoś materiałów (najlepiej filmik )jak technicznie powinno się wykonywć ćwiczenie z drążkiem.
Albo może jakieś foty klatkowe.

Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 268
Robie ten Abs2 od poziomu A i mam pytanie: te cwiczenia wykonywac tylko RAZ ? czy zrobic wszystko i jeszcze raz czy wiecej ? na 2 dzien wogole nie mam zakwasow a podczas treningu ostro brzuch boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3152
Jestem teraz na etapie ze poziom 1 wydaje mi sie latwy (4/week), niestety nie mam JESZCZE drazka zeby przejsc do nastepnego. Co myslicie o tym zeby wykonywac dolna czesc 8 poziomu (ta bez drazka) ?

P_M_Z: wykonujesz tylko raz.

Zmieniony przez - Nargil w dniu 2006-08-03 13:21:38

"Milion subkultur - to swiat nas zmusza do buntu."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Podoba mi się. Od jutra zaczynam trening brzucha :) Łap soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 199
czy mozna dziennie robic nie jedna serie a 2 lub 3 ? przyznaje, ze po robieniu przez rok a6w( mimo wakacyjnej przerwy) po jednej serii czuje troche palenie w miesniach ale po a6w bylo znacznie gorzej. z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4797
Mam pytanie dotyczące wypychania nóg w leżeniu. Pisze żeby robić to w średnim tempie, kurna czy idzie zrobić staranne 1 powtórzenie w 1 sekunde? A może lepiej robić wolniej, ale dokładnie a nie jakieś tam szarpanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium