SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

meraviglia/blog/czas na moją redukcję:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak jak juz po wymiarach myslalam, jest calkiem w porzadku, pocwiczysz i bardzo szybko osiagniesz swoj cel
He he obojczyki ci stercza, juz teraz mozesz spokojnie wieksze ciezary na klatke dac, bo masz figure gruszki i trzeba dolozyc miesnia u gory .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9647
Co do zdjęć ;p Wygląda lepiej ode mnie i jeszcze marudzi ;-P
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Koluszek jak by sie nie wygladalo, to i tak zawsze jest cos nie tak. Za duzy wplyw tych zmienionych komputerowo zdjec modelek, niestety
http://pl.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
nie ma tragedii

Jest bardzo sympatycznie...

Wiadomo kazdy ma swój cel, i życzę powodzenia w jego dążeniu

i nie ciesz miseczki bo nadal będę zaglądał

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, ze dalas sie przekonac i wkleilas zdjecia
Nie uwazam, zeby bylo zle Ale wiadomo: cokolwiek baba nie zobaczy w lustrze i tak znajdzie cos do zmiany
Szczerze powiedziawszy zapowiada sie ciekawa "walka". Na pewno bede zagladac I kibicowac ile sie da

BTW, obliques (jak zawsze) ma racje z cwiczeniami brzucha. W przypadku wielu dziewczyn konczy sie na tym, ze to maszyna cwiczy, a nie one
Brzuch obliques juz pewnie widzialas, ale popatrz tez np. tutaj, na zdjecia Inki:
https://www.sfd.pl/Jestem_kobietą_:-PP-t144074.html

Brzuszek ma ladny, a z tego co pamietam cwiczy na macie, 20 powtorzen na kazda partie w 3 seriach. Poza tym, kiedy juz zaczniesz trening z wolnymi ciezarami (przysiad, wykroki, MC) tez dasz brzuszkowi ostro popalic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53926
Serdeczne dzięki za wszystkie opinie.

Zdjęcia nóg oczywiście zrobiłam, ale wkleję dla porównania, jak coś już spadnie, bo mam nadzieję, że spadnie

Martucca, no fakt, Inka ma świetny brzuch, ale też i całą figurę, jak nasza Obliques.

Zrobiłam dziś wielkie zakupy, aby mieć w domu zapas mięsa, ryb, warzyw, jajek itd...
Nie mam więc teraz już zadnych pretekstów, aby robić jakiekolwiek wymówki.

Siłownia oczywiście też zaliczona - dziś wykonałam jeszcze mój "stary" trening - nr 3 + 30 minut wiosła.

Muszę popracować sobie jeszcze trochę nad moją dietą, bo wg dziennika posiłków nadal zjadam za dużo białka, a za mało tłuszczy...
Zresztą, człowiek uczy się całe życie
A ja już czuję, że spodnie odrobinę luźniejsze, choć to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek pomiary


Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-01-21 19:33:38

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
białko liczysz zwierzęce + roślinne czy samo zwierzęce?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Inka sylwetka super ,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53926
King, liczę całość, tzn. tak liczy mi dziennik posiłków Vitalmax

Trochę sobie dziś pokombinowałam z dietą i ułożyłam na jutro następujący jadłospis:

1 - płatki owsiane, 2 jajka, grejpfrut, kawa z mlekiem

TRENING!!!

2 - tuńczyk z wody, papryka, ryż brązowy, orzechy laskowe

3 - pierś kurczaka, gotowana brukselka, oliwa z oliwek

4 - pieczony schab, papryka, oliwa z oliwek

5 - biały chudy ser, słonecznik

Razem 1609 kcal

białko 130g
tłuszcz 59g
węglowodany 125g

na kg masy ciała:
b. 2g
tł. 0,9g
w. 1,9g

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
co do liczenia specjaliści radzą by liczyć tylko białko zwierzęce (Pan Jacek R. z Kaizein TEAM) no i ja osobiście tak robię.


co do diety to

1 - płatki owsiane, kurczak, grejfrut, kawa (tylko jakieś 25 min po śniadaniu)

TRENING

2 - tuńczyk z wody, ryż brązowy, papryka

3- pieczony schab, papryka, oliwa z oliwek (może daj tutaj jakieś ww)

4 - jajka i ser biały, trochę słonecznika

lub rozbij posiłek na jajka (jajecznica + warzywa)

i ser biały + słonecznik


Ja bym tak zrobił

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT i co potem?

Następny temat

Powrót do treningu po chorobie

electro
Polecane artykuły