SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meraviglia/blog/czas na moją redukcję:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A mnie "natchnelo" na te twoje balkoniki. Co szkodzi podejsc do nich "klasycznie", dodatkowo oczywiscie. Sa tak pieknie miejscowe w "idealnym miejscu" ze je sprobujemy wykurzyc.
Wieczorem w domu walisz serie wytrzymalosciowa -obwodowa:
lezenie na boku noga dolna ugieta
1. gorna noga gora - dol 20x
2. noga pulsuje w gorze (krotkie ruchy gora-dol) 20x
3. noga w gorze i uginamy kolano i prostujemy nie opuszczajac nogi 20x
4. małż; noga zgieta tak jak dolna krecimy w powietrzy raz laczac kostki razem raz kolana razem 20x
5. noge gorna opuszczamy kolanem na podloge przed soba i prostujemy w gore 20x
Powinno w trakcie piec jak cholera, jak nie piecze dorzucic po 5 razy do kazdego cwiczenia. Druga noga i dla dobicia drugi obwodzik.
Po treningu od razu wlapiesz za olejek rozgrzewajacy do masarzu(jakas arnika, czy np. mieszanka olejki do ciala z jakims olejkiem zapachowym pobudzajacym krazenie jak paczuoli, cytryny, cyprys) Wymasowac, wyszczypac, wygniesc ostro te miejsca)
POlecam goraco kupic sobie olej z migdalow lub orzechowy, lub jojoby. Dajesz sobie na reke tyle ile potrzebujesz i kropelke tego zapachowego. Bedzie super.
Jestem 100% przekonana, ze szybko zobaczysz efekt.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Obli, dziękuję, miło mi, że o mnie pamiętasz i mi pomagasz

Chętnie skorzystam z Twoich propozycji, może przybliży mnie to do celu

Tymczasem mykam wytapiać sadło
Szczegóły wieczorem

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rob co drugi dzien, tak 4 razy w tygodniu
Milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Dzięki dzięki, dzień upływa miło, pewnie ze względu na życzenia

Postanowiłam wprowadzić zaproponowany przez Ciebie dodatkowy punkt w czwartki, piątki (dni bez ćwiczeń ze względu na ograniczony czas, ale czas na trochę ćwiczeń domowych na pewno się znajdzie ) oraz w niedziele i wtorki (dni aerobowe).

Czyli dziś zaczynam wieczorem

P.S. Nalezy Ci się wielki SOGacz, ale pewnie nie wejdzie

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-04-22 14:08:49

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No Mera teraz to polecisz z fatem jak z procy, zresztą już jesteś coraz bliżej celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Oby Alexxa, oby

Teraz jestem już na takim etapie (nauczona własnymi błędami, hehe), że widzę, co dla mnie dobre i co przynosi dobry efekt.

Myślę, że mogę zaryzykować stwierdzenie, iż odkąd czynnie udzielam się na forum, nauczyłam się o swoim ciele więcej, niż przez te dwadzieścia kilka lat
Chociaż oczywiście uczę się dalej i uczyć pewnie będę przez całe życie

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merai o to chodzi. Ja jak widzę swoje zapiski z początku redukcji to się śmieje. Uczymy się na błędach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Dokładnie Shihaja, ja niestety dopiero zaczynam "poznawać siebie", ale i tak moja pierwsza dietetyczna rozpiska to....ok. no comment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Taaaa, moja również

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
A najdziwniejsze jest to, że tak naprawdę wszyscy tak robili, a dopiero z czasem dostrzegli, że to wszystko jest na forum. Ja osobiście jeszcze wszystkiego nie "dowidzę", trudne początki...Ok, ruszam na HIIT-a..uff...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT i co potem?

Następny temat

Powrót do treningu po chorobie

WHEY premium