SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meraviglia/blog/czas na moją redukcję:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Raczej brak normalnej zimy

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1105
uuu to podziwiam Cie Mercia,bo jak ja zachoruje,to nie ma szans na silke,leci ze mnie pot zanim zaczne sie ruszac,i glowa lupie:( ale czasami po silce moze przejsc takie przeziebienie;) najgorsze moim zdaniem to ta klimatyzacja na silce jest,bo sie wsyztskie zarazki w powietrzu roznosza:/ no i zatoki nieszczesne:( trzymaj sie dzielnie,i wracaj szybko do zdrowia!

The body will do what the mind tells it to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wezcie, niech juz sie ta zima-niezima skonczy bo w taka pogade to tylko wirusy sie dobrze czuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Szmermelku, dzięki, siedzę owinięta w ciepły koc i popijam malinową herbatkę i troche mi lepiej

Z tą klimą to prawda, ale bez niej to mogłoby być kiepsko...

Jutro odpoczynek od siłki

Obli, jeszcze za wczesnie na wiosnę, jeszcze nie mam ciała, które mogłabym dumnie odsłonić i zaprezentować szerszej publiczności...

A teraz czas na foty mojego jadła

mintaj ugotowany w pomidorach z cebulką i czosnkiem, całość posypana płatkami migdałów:




a do tego salatka (sałata lodowa, cykoria, oliwki, szczypiorek, oliwa z oliwek, sok z cytryny)




Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-02-14 19:44:36

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
fajny sosik pomidorowy ja jutro taki zapodam

tylko jak to sie robi?

mam pomidory w puszce bez skóry mogą być?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
King, pomidory z puszki jak najbardziej - ja właśnie takich dziś użyłam, bo świeże o tej porze roku nie mają smaku...

A przepis jest banalny:
Na oliwe wrzucasz pokrojoną cebulę, czekasz, aż się zeszkli, ale nie może się spiec (!), potem dodajesz pomidory, mieszasz i odparowujesz nadmiar wody (cały czas mieszając), aby uzyskać odpowiednią gęstość, doprawiasz solą, czosnkiem, mogą być jakieś zioła.

Ponieważ ja wolałam oliwę dodac do sałaty, zrobiłam dziś tak, że najpierw zagotowałam same pomidory, potem dorzuciłam cebulę i czosnek i wrzuciłam na 10 minut rybę.

Jeśli chcesz zjeść taki sos z mięsem, to polecam dodać trochę kaparów tuż przed podaniem - fajnie komponuje się to usmazonym lub grillowanym schabem, ale myślę, że z kurakiem też może być niezłe...

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzę, że równowaga w przyrodzie musi być, jak jeden wychodzi z choroby to drugi w nią wpada, życie. Zdróweczka życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no to road obyś się mylił

bo byłby czas na meni pewnie

ale sie nie boje bo twardziel jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba twardym być, a nie miętkim, Bubby nie daj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest tak źle z Twoimi wynikami, są efekty w obwodach i to wyraźne. Aby tak dalej :)
Pozdr i zdrowia życzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT i co potem?

Następny temat

Powrót do treningu po chorobie

WHEY premium