SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meraviglia/blog/czas na moją redukcję:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zacznij sobie wmawiac, ze cie mdli od slodyczy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ja tam sobie nie pożałowałam I tak ostatnimi czasy cały czas trzymałam dietkę hyh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Obli, tiaaaaaaa

Koluszek, i jak, żyjesz jeszcze?


Standardowo byłam dziś na siłowni i wykonałam trening - dzień IV - czyli przysiady, wypady, podrzuty i takie tam
Zrobiłam 3 obwody + 20 minut na eliptyku.
Z siłki wyszłam ledwo żywa, ale zadowolona, bo trening sprawił mi dużo radochy
I znalazło się kilku panów, którzy koniecznie chcieli pomagać mi w "dzwiganiu takich wielkich ciężarów" - to zapewne dlatego, iż byłam jedyną przedstawicielką płci pięknej ćwiczącą w ten sposób (inne panie tradycyjnie okupywały rowerki, ewentualnie machały hantlami o wadze 1kg )
Intensywność takiego treningu powoduje, że podczas ćwiczeń dosłownie leje się ze mnie pot, a puls utrzymuje się na poziomie 75% mojego pulsu maksymalnego (wiem, bo zabrałam dziś ze sobą pulsometr, aby to sprawdzić) - to chyba dobrze, nie?

A oto fota mojego dzisiejszego posiłku przedtreningowego, dzięki któremu tak dobrze mi się ćwiczyło:
kurczak, kasza gryczana, brukselka, kalafior, marchewka




Pozdrawiam!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
No i to jest posiłek przed treningowy

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dajesz Mera, dajesz... tetno idealne na wytapianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
nie zdążyłem edytować :p

ćwiczysz po 1 posiłku?

tz posiłek przed treningowy i siłownia
czy wcześniej są jakieś posiłki?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Dziś był to mój drugi posiłek

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
to ok, staraj się ćwiczyć po 2-3 posiłkach, będziesz miała więcej sił na wykonanie treningu który z czasem będzie wymagał od ciebie większej ilości energii

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
No tak, kiedy mam wolny dzień, albo w weekend spokojnie mogę sobie na to pozwolić, ale często niestety musi wystarczyć mi jeden posiłek przed treningiem...

Niedzielny trening aerobowy zaliczony.
Było 50minut na eliptyku + brzuch (spięcia w leżeniu płasko, unoszenie nóg w leżeniu, spięcia na maszynie) - serie łączone x 3.

Jutro nie idę na siłkę, ponieważ wieczorem mam egzamin i pewnie większość dnia spędzę nad książkami, ale wszystko oczywiście nadrobię, bo zaplanowałam sobie, jak w poprzednim tygodniu, treningi we wtorek, środę oraz czwartek

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-02-03 17:21:37

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Witajcie

Tradycyjnie melduję, że zaplanowany na dziś trening został wykonany
Zrobiłam 3 obwody planu na dzień I - czyli oczywiście moje ulubione już przysiady, wypady, podrzuty, martwe ciągi i inne takie tam mniej ciekawe...
Na koniec 20 minut połaziłam sobie na stepperze.

Szczerze mogę przyznać, iż trening bardzo mnie zmęczył, chwilami miałam wrażenie, że padnę z wyczerpania, ale na szczęście nie padłam , czuję za to, że wykonałam dobrą robotę...

A oto mój dzisiejszy jadłospis:

1) - 2 jajka, płatki owsiane, kawa z mlekiem

TRENING!!!

2) - pierś kurczaka, makaron razowy, brukselka

3) - filet z dorsza, kalafior, oliwa z oliwek

4) - serek wiejski, papryka, oliwa z oliwek

5) - chudy biały ser, słonecznik

Pozdrawiam!

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT i co potem?

Następny temat

Powrót do treningu po chorobie

WHEY premium