Szacuny
3
Napisanych postów
410
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
14269
mam w zasadzie 2 pytania . Czy mieszanka platkow owsianych, mleka i odzywki bialkowej z orzechami bedzie dobre na sniadanie ? czy pijac taki shake po treningu jako posilek po treningowy a nastepny posilek bylby spory 200 g ryzu 200 g kurczaka i olwia to nie bedzie za duzo tak jedno a pozniej drugie ?
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
34
Witam, mam proste pytanie.
Przypuscmy ze normalnie cwicze, szybko ida postepy. Trzymam twardo diete. Co sie tanie jezeli np raz na 3 tygodnie bede mial chwile slabosci i zjem wieczorem jedna paczke np duzych mmsow, slodyczy. Raz na 3 tygodnie wieczorem.
Czy skutki beda odczuwalne? Czy niweluje to trening, cofa? Jak to wyglada od strony organizmu, fachowej?
Dziekuje
Zmieniony przez - inserthomepgdn w dniu 2014-11-18 18:47:20