SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213271

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24384
Witam dzis tlusty czwartek, jestem na diecie redukcyjnej czy 1 paczek po treningu nie zaszkodzi? a wy dzis na jakie odstepstwa sobie pozwalacie dzisiaj?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
na żadne

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 2431 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74135
Wlasnie jem sniadaanie (omlet z owsianych,bialek,bialka,jablka) i lece na trening o 12. Co moge podjesc godzine przed treningiem zeby nie czuc sie glodnym?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8409
Witam
Co polecacie na odkwaszenie organizmu? Jestem na masie, spożywam duzo kcal, sporo mięsa, jaja, pieczywo raczej ciemne. Wydaje mi się że przez to czuję się otępiały, mam problem z koncentracją, zmęczenie itd.
Dodam teraz więcej warzyw i owoców do mojej diety, ale... słyszeliście coś może o occie jabłkowym? Czy warto go pić w celu odkwaszenia?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9550
Creative
Wlasnie jem sniadaanie (omlet z owsianych,bialek,bialka,jablka) i lece na trening o 12. Co moge podjesc godzine przed treningiem zeby nie czuc sie glodnym?


Powinno Ci wystarczyć to co zjesz, jak nie to możesz gainera sobie wypić jak masz albo banana i tyle.

NSNP

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11176 Napisanych postów 52126 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
CO myślisicie o otrębach granulowanych z żurawiną firmy sante?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17739 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
FoxXyx kup sobie proszek zasadowy


sidzej1310 od czasu do czasu można podjeść

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
Mam pytanko. Ostatnio byłem przeziębiony, wtorek, środa prawie nic nie jadłem. Dziś czuje się już lepiej. Czy teraz przez kilka dni jeść trochę więcej żeby nadrobić stracone kcal czy jeść normalnie wg diety?

Zmieniony przez - NAFCIARZ_ w dniu 2014-02-27 12:26:23
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8973 Napisanych postów 84040 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710466
normalnie wg założeń

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/  ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8409
anubis84
FoxXyx kup sobie proszek zasadowy


sidzej1310 od czasu do czasu można podjeść


Proszek kosztuje... poza tym nie chce się szprycować w miare możliwości proszkami i tabletkami, a ocet jabłkowy z sodą chyba ma podobne działanie..?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

electro
Polecane artykuły