SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209944

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Na to pytanie nikt Ci nie odpowie. Białko 2g, tłuszcze nawet do 1,5g lub więcej w przypadku ekto a reszta kcal węglowodany. Ile kcal to już zależy od obserwacji organizmu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Pytanie o przejście z masy na redukcję. Moje zapotrzebowanie wynosi obecnie 3300Kcal. Na masówce którą właśnie skończyłem mój bilans kaloryczny wynosił +500Kcal, więc jadłem 3800Kcal. I teraz nie wiem jak przejść na redukcję. Zacząć od 3300Kcal tak by bilans kaloryczny wynosił +-0Kcal, czy powoli obcinać od tych 3800Kcal czekając cierpliwie, aż nastąpi ujemny bilans kaloryczny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2619 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36108
Od razu zjedź na 3300.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
Witka, zapytanie co do posiłków na redukcji przy zapotrzebowaniu 2700kcal.
Może tak to wyglądać?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12572
Ollaen
Witka, zapytanie co do posiłków na redukcji przy zapotrzebowaniu 2700kcal.
Może tak to wyglądać?




Nie wiadomo, wróżbitą nikt nie jest. Załóż osobny temat, podaj dane, ten tt służy do czego innego.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
To jest temat od pojedynczych pytań a nie poprawiania diet.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam co moglbym jesc w trakcie szkoly? Pytam sie bo ostatnio bralem makaron z kurczakiem badz ryz. Biorac pod uwage fakt ze nie mam w szkole mozliwosci podgrzania jedzenia jadlem na zimno. Ryz jako tako moze byc ale makaron jest strasznie zimny i suchy tak samo jak kurczak. Jeszcze po tym brzuch mnie zaczyna bolec... Co moglbym robic w tej sprawie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1968
sprzątaczki w swojej "izbie" mają mikrofalówkę :) możesz pomóc kurtki porozwieszać w szatni jeśli macie taki system ew. się dogadać- serio mówię ;)
edit. a jak nie mają mikrofalówki to mają na 100% czajnik- kilka kropel wrzątku na ryż i będzie on zjadliwy.
A JEŚLI NIE MAJĄ MIKROFALÓWKI- weź jogurt naturalny i polej ryż, a w domu wcześniej przygotuj sos czosnkowy i polej kurczaka.

inny sposób- serek wiejski, kanapeczki ze swojską wędlinką, wafle ryżowe.
idź do działu kuchnia tam mają miliony rozwiązań

;)

Zmieniony przez - eOK1 w dniu 2014-01-09 19:30:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 408 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2729
Jakiś kefirek,jogurcik i już masz w szkole :) do tego akanpeczki z razowym + piersi z indyka (plasterki)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
@up moze i dobry pomysl ale ja mam lekcje czasami nawet od 9 do 17:00 :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

electro
Polecane artykuły