Szacuny
392
Napisanych postów
12822
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
107749
wyszlo jak wyszlo, szaU nie było. Dzis mialem wrzucic wszystkie wypiski, ale remont ostry w calym domu od tygodnia/ zapyierdol jak cholera, co wolna chwila to przeważnie robie ale czas na silke zawsze sie znajdzie Czlowiek by pomyslal że swieta, odpocząć można a tu taki choj ! nie ma że boli
Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-01-03 14:55:02
Szacuny
2
Napisanych postów
3591
Wiek
113 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
54809
Dokładnie! Nie pozostaje nic innego, niż zarzucić krowi łańcuch na szyję, ogolić głowę na łyso, zapuścić męską brodę i iść w dziurawych, brudnych ze smaru łachach na starą, zniszczoną i zardzewiałą siłownię zrobić przeyebanie kure*sko hardkorowy trening z darciem ryja.
A)Unoszenie w przód hantel 4x15 +delikatny ds w ostatniej serii
15x7 /15x8.7 /15x8.7 /15x9.5 +ds: 3kg x 15p < z zapasem 5p %)
15x7 /15x8.7 /15x8.7 /15x9.5 +ds: 3kg x 15p < JW
B)FacePull 4x15 +ds w ost serii
15x35 /15x40 /15x40 /15x40 + ds:10p x 30kg
15x35 /15x40 /15x40 /15x40 + ds:10p x 30kg
Podciaganie sztangi do mostka szeroko 3 x 12-10
12x25 /10x30 /10x35
Unoszenie na bok siedzac na lawce 5x20-12 + 2x ds w ost serii
25x3 /18x6 /16x6 /14x6 /12x6 +ds: 3kg x 10 + same ramiona x15p
ZMIANA LEKKA, 3S X 15
15x4.7 /15x6 /12x7 + ds 3kg x 15p + ds: same rece x max < tu juz byl łogien
Tricek:
Prostowanie ramion na wyciagu, chwyt na szzer.barków 4x10
10x25 /10x30 /10x35 /7+3 x40
10x25 /10x30 /10x35 /7+3 x40
Odwrotne pompki 3x15
15x cc /15x cc/15x cc
15x cc +5kg /15x cc+5kg /15xcc +5kg
Filmy:
< chyba ost seria, 3 ost nie licze
Jedzenie:
200g owsianych, 7 bialek, 3 cale jajka
150g ryzu. 4 jajka cale
po t: 200g miesa, 150g ryzu, 50g wheya
100g ryzu, 200g miesa
250g twarogu, 7 zoltek
Komentarz dnia: Dobry trening, barki ladnie pompnięte. 5s unoszen na bok rozbiłem na jeszcze jedno cwiczenie, podciąganie wzdłuż klatki sztangi – spoko, pod koniec technika już nie była fajna ale unoszenie na bok już perfecto zrobione. Triceps git, wyciskanie robilem, tak ze zatrzymywałem sztangę 10cm nad klatką i nawet, pasuje mi taka wersja, można dopyierdolic więcej ciężaru
Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-01-04 14:22:11
Komentarz dnia: Dobry trening, po wykrokach zdawało się że będzie koniec treningu ale nawet spoko. Przysiady myslalem ze będzie ciężej ale to 110 nawet z zapasem zostawiłem, będzie co dokladac na next trenigu, tez 40kg zaatakuje w wykrokach, oby się udało te 8p zrobić. Potem przysiad na maszynie smitha < nawet fajnie się robilo ale o wiele lepiej czuje czworke robiąc ją na wyższym zakresie, robilem tez tu po 8p ale nie pisałem tego w wypisce bo praktycznie nie czulem bym tam nogami ruszal syzyfki jak zwykle na wykończenie. Potem dwojki, robilem samo uginanie nog, nie robilem MCNPN, lędźwie mnie coś ostatnio bolą i ogolnie lipa z tym, nie chciałem ich bardziej przeciążać. Na plecach ostatnich też RP odpuściłem, bez sensu byłoby robic i zadawać sobie jeszcze większy cios. Ale o tym w wypisce z plecami !
Domsow jako takich na nogach nie było, nie wiem czy to za sprawą lepszej regeneracji czy trening chvjowy. Bo po skończonej sesji ledwo co do auta doszedłem.
Komentarz dnia: Spoko trening. Ciezary wszędzie w góre, najbardziej jestem zadowolony z wycisku hantel na skoksie+, tydzień temu wszystkie serie jakos ciężko szly a teraz dodane i nawet z zapasami. Mysle ze na kolejnym treningu zaatakuje setke na plaskiej i pewnie pojdzie na 3-4 repy. Swoją droga pompka już jest dobra po samym wyciskaniu sztangi poziomo, potem jest już tylko lepiiij