SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hekade / Masa al'a dalibomba / cz2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870894
To niech chociaż skopiuje słowa Pumpy i przedstawi dlaczego więcej niż jedna seria tym samym ciężarem to bezsens. Tak przeglądam teraz różne ciekawe dzienniki, zawodników itp, i ciężko znaleźć kogoś kto w każdym ćwiczeniu nie robi stałym ciężarem Ja np choć w ćw. głównych najbardziej lubię rampy i potem regresy, to końcówkę masy leciałem na 8x8, potem 6x6, i też się rosło. Od kiedy tylko ćwiczę, zawsze mam jakieś ćwiczenie gdzie robię 3-4s stałym ciężarem, no ale cóż, widocznie całe życie żyłem w niewiedzy i ćwiczyłem chuyowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
po pierwsze kto powiedział, że serie ze stałym obciążeniem nie są progresją samą w sobie?
od strony mięśni: z każdą serią jesteśmy coraz słabsi, a obciążenie jest niezmienne - summa summarum w ostatnich seriach to przeciążanie mięśniowe jest już naprawdę duże. Rośnie poziom zmęczenia, więc nawet ten sam ciężar powoduje większe przeciążenie - progresję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
e no dy Panowie, bez spin. Ja uważam tak jak antek, co seria miesien jest bardziej zmeczony i niby że staly jest ciezar kolejna seria idzie ciężej.

zaraz wrzucam wypiske z nóżek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Hekade, odnieś się lepiej do filmiku, który Ci wrzuciłem. Zastosujesz się do rad?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a właśnine, wybacz ze nie odpisałem odnosnie tego ale przeczytalem tamtego posta na spidzie na fonie :) juz ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ok. ogarnalem :) Fakt, nie sciagalem tak nigdy barkow do dołu unoszac hantle na boki, nawet o tym nie wiedzialem teraz sie do tego zastosuje i mam nadzieje ze poczuje jeszcze lepsze oblicze pompy.

Dzięki wielkie za pomoca Barszczyna. sog :)

BTW. wszystko fajnie na tym filmiku ale jakos Ci goscie z Warszawski Koks strasznie mnie wkurviaja, nie wiem czy tylko mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Też mnie denerwowali z początku, bo strasznie cwaniakowali. Jednak w zawodach wystartowali, miejsca pozajmowali, więc szacunek mimo wszystko się należy (prz, startuj w końcu bo szacunku nie będzie ). No i też jakoś mniej kozaczą ostatnio, choć to może akurat moje odczucie, jako że z dystansem zacząłem podchodzić do ich filmów.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
A poza tym, to tu raczej nie chodziło mimo wszystko o WK, a o Miłosza.

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - zdjęcia i pełne info w środku !

Następny temat

Trening na masę - jak to jest

WHEY premium