SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hekade / Masa al'a dalibomba / cz2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja już jej powiedziałem, gdy mam w pracy wolne to spotykamy sie nawet w każdy dzień wolny, ale jak jest praca siłka, to max 1h znajde

Nie ma co odstawiać pasji którą sie ma od bardzo dawna , dla kogoś kto pojawił sie w życiu tamtym tyg

Ogólnie Hekade, tak jak Antek pisze, przykłądaj sie mistrzu do techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
dokładnie gumiś, ale też dziewczyna ma inne podejscie do tego sportu jak poznała chłopaka który juz dlugo trenował i jakos wygląda aniżeli poznała go przed tym wszystkim i widzi jak się z czasem z chudego chłopaczka ktory jej podobał zmienia w dzika, zresztą to też zależy od typy kobiety, niektorym sie to podoba innym nie, najgorsze jest to że laski myślą o chlopaku z silowni ze ma caly rok kaloryfer i w pasie 80 cm, a niestety rzeczywistosc jest inna z czasem buli się przekonasz i zacznie ją też wkurzać że musisz zjeść tyle i tyle i o tej porze, ze nie jesz jak normalny człek i wg przynajmniej ja tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Kwestia tresury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Prz ma caly rok kaloryfer tyle ze raz mniej raz bardziej widoczny. ci w gazetach tez maja caly rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
hekade kazdej sie podobaja dobrze zbudowani faceci tylko jedenej wieksi a innej mniejsi. Jak mowi ze jej sie nie podoba to klamie albo jest lezba nie ukrywajmy tego. Albo inaczej w konfronracji typowego czlowieka z dobrze wygladajacym czlowiekiem zawsze przewage bedzie mial ten drugi przynajmniej do czasu az zacznie mowic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
lesby są fajne o ile są ładne a nie pasztety co nie możesz odróżnić która udaje chłopaka w związku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nie miałem bo mam dalej jak juz co! i już sie pogodziła z tym ze z tego sportu nie zrezgnuje nigdy. nie ma opcji, przesiąkłem tym pięknym sportem. Zarcie to mi też robi bo nie ma wyjscia tylko wkurvia się że dłuugo jem noi najwiekszy problem jest ten że mam "odchudzić" nogi będąc na masie jednocześnie ale chyba nie tylko mojej sie duze nogi nie podobają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
To nawet nie chodzi o wyglad, dziewczyny nie lubią gdy jakakolwiek rzecz, osoba,pasja, samochód konkuruję z nią. Kobiety to stworzenia, które pragną by ich książe miał je na pierwszym miejscu

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - zdjęcia i pełne info w środku !

Następny temat

Trening na masę - jak to jest

WHEY premium