SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hekade / Masa al'a dalibomba / cz2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buli915
w tym rdl opłaca sie wchodzić na takie cięzary?


a w wycisku leżąc czy przysiadach to sie opłaca? przeciez to silowe cwiczenie

co do rdl, troche mi nie podchodzi ale doradcy są to ci podpowiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
davidooo
Buli915
w tym rdl opłaca sie wchodzić na takie cięzary?


a w wycisku leżąc czy przysiadach to sie opłaca? przeciez to silowe cwiczenie

co do rdl, troche mi nie podchodzi ale doradcy są to ci podpowiedzą



ale jak ktoś nie jest tak zaawansowanym kulturystą, z tak wielką wiedzą i znajomością własnego ciała jak Ty, to raczej zbędne jest wchodzić na tak duży ciężar, ale przeciez Ty sie na tym znasz nie ja

edit:

Jeszcze napisze dlaczego tak uważam, Hekade ma problemy z dobrą techniką każdy mu o tym mówi, właśnie dlatego uważam, że ćwiczenie na mniejszym ciężarze dałoby większy efekt.

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2013-07-19 14:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem ani kulturystą ani znawcą to po raz i dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
poza tym wydaje mi się, że gdy ktoś jest bardziej doświadczony potrafi z mniejszego ciężaru "wydobyć" jeszcze więcej dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi się wydaje, że Hekade powinien wziąć się za siebie, mieć pełne skupienie na treningu, a nie się telepać jak by miał parkinsona, czy innych kolegów D:) Hekade zaniż ciężar w każdym ćwiczeniu i staraj się robić założoną ilość powtórzeń poprawnie technicznie. No offence oczywiście D:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
mainche zobacz na wycisk gilotynowy i powiedz mi ze sie tam siłuje a łokcie się telepią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ale nie przywołuj gilotyny, gdzie tam każdy ma małe ciężary, ot co taka jest rola tego ćwiczenia, więc nie szukaj usprawiedliwienia na siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nie szukam, ale nie widzisz antek ze tam mimo malego ciezaru łokcie się i tak telepią ? a chyba nie powinny skoro ciężar jest "mały"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Obserwowałem TEST,teraz też będę śledził,pozdr.
Co do techniki,a konkretnie latających łokci to MOIM zdaniem spowodowane jest to tym ,że nie ściągasz łopatek i nie cofasz barków do tyłu przy wyciskaniach,przez co wyciskasz samymi rękami i nic dziwnego,że się telepiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to właśnie widać na tym filmiku, w ogóle zredukuj ciężary nie o kg tylko o 50% I naucz się techniki, i stopniowo dokładaj. Rzucasz się na ławkę jak wsza na grzebieniu to potem masz tego rezultaty. Ale rób jak uważasz. Życzę powodzenia w treningach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - zdjęcia i pełne info w środku !

Następny temat

Trening na masę - jak to jest

WHEY premium