SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hekade / Masa al'a dalibomba / cz2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Na dużym ciężko przy 4-5 powt tak fajnie dopinać. No i jednak hantlem jednorącz lepiej wiosło wchodzi, bo tor ruchu nie jest wymuszony sztucznie, jak w przypadku pół-sztangi. Dopóki masz na tyle ciężkie hantle, to ja bym olał ją.

Hekade, nie masz tego pasa za luźnego przypadkiem? Na filmie z wiosła 100 to on w ogóle Cię nie spinał, jak się pochylałeś.

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-08-15 11:17:19

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
barszczu twoj ciezar mc sie jeszcze do ciezkich nie zalicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
davidooo
barszczu twoj ciezar mc sie jeszcze do ciezkich nie zalicza


Nie rozumiem. Nie napisałem nigdzie o ciężarze, a o ciężarze dobranym na 4-5 powtórzeń...

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślałem że piszesz o sobie ze ciezko ci dopiąć na 4-5r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Nie. Ja teraz MC na koniec też wrzucam. Śmiesznymi ciężarami robię po 10 powtórzeń, z pełnym dopięciem. Raz na jakiś czas schodzę na te 4-5, ale w zasadzie ostatnio praktycznie się to nie zdarzyło. Boję się rozpychania talii, a 79-81cm zawsze były moim celem, więc odpuściłem.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no właście ja Barszczu to samo, już nie bedę trenować skosnych ani mocno ladować mc. prostowniki dobrze dostają w całym treningu grzbietu a mc to tak na wykonczenie tylko. 60kg w moim przypadku naprawde załatwiło sprawe. Planem było 15 powt zrobić ale nie dałem rady więcej

Co do pasa, to może i jest on luźno jak zginam się po sztange bo tak "jeździ" ale jak zapinam go mocniej to ledwo co oddycham wg w pasie się mi gorzej ćwiczy

PS. Mozecie cos powiedziec o wioslach, sciaganiach, pulloverach itp ? dobrze to wygląda czy na cos jeszcze większą uwage zwrócić ?

_________________________________

Dzis DNT. aero nie robie, jutro dopiero coś skrobne, moze jakiś basen, ew rower, zalezy jak mi się będzie chciało Domsy jak narazie tylko na dolnej części grzbietu, w górze zero i chyba ich tam nie będzie

aaa i pojawiły się domsy na przdramionach, w tej części tak pod bicepsem zaraz, na bicu tez lekkie są


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-08-15 12:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
To ja sie wypowiem

Przy wiośle(ost seria) Plecy fajnie pracują, ale ciało chodzi Ci tak chvjowo, wiadomo ciężar duży, ale ciało lata, jak wcześniej przy ściąganiach, myśle, że chłopaki sie z tym zgodzą.
Półsztanga to myślałem, że z boku bedziesz to trzymał, nigdy nie robiłem tak na wprost jednorącz, nie wypowiadam sie.
Ściąganie wygląda dużo lepiej, nie bujasz tak ciałem jak wcześniej, ładnie równo te plecki sobie pracują, może nie idealnie, ale na pewno lepiej.
przy pulloverze to łokcie prowadziłbym bliżej ciała, wtedy ten środek pleców pracowałby lepiej.
Ale wpadną bardziej doświadczeni i oni Ci pewnie powiedzą co jak wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zamien "pół sztange" z T-Bar'a na pół sztange pochyl sie bardziej, stan z jednej strony obiema nogami i ciagnij tak aby nadgarsek był na dole brzucha przy szczytowej fazie taki zabieg imo. o wiele lepszy skoro nie traktujesz tego cwiczenia siłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wiem właśnie, ciało buja w ost serii i pare oszukanych też się znalazło no ale chyba taka technika jeszcze jest dopuszczalna. Polsztanga tak jak pisalem, chvjowo mi sie robilo, haki mi momentami do samego przodu zjeżdżały i mało co ten grzbiet czułem a hantlą? mmmm, aż miło jak po serii słabo było

ok siwi, spróbuje wariantu który proponujesz, dzięki za pomoc

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-08-15 12:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie zrobisz nigdy na dużym ciężarze, super wycackanych technicznie ruchów - olać to. To tylko czysta teoria.
Pracuj mocno z nogi, nie zmieni to angażu mięśni całego grzbietu.
A jak masz T-bara to czemu go nie wykorzystasz? jest świetny, jak chcesz wiosłować neutralnym chwytem na t-barze to weź sobie rączki z bramy - 1 rączkę na jeden koniec, 2 rączkę na drugi i voila. Nic prostszego. A pullover łokciami smyraj jak najbliżej ciała, wtedy wejdziesz na te najszersze bardzo mocno. Ściąganie możesz rozciągać mocniej tj. ramiona prowadzić za linię uszu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - zdjęcia i pełne info w środku !

Następny temat

Trening na masę - jak to jest

WHEY premium