SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hekade / Masa al'a dalibomba / cz2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jak ty mozesz robic "Martwy Ciag kulturystyczny" na submaksach? Pozatym o jakim ty tempie mowisz i rozluznianiu miesni, sam sie gubisz w tym co robisz. Skoro wrzuciles MC jako pierwsze cwiczenie a kilka postow wstecz twierdziles ze bd opieral sie na ciezkich cwiczeniach wielostawowych, "samych podstawach bo to zawsze działa" to robienie jego najłatwiejszej wersji z doszukiwaniem sie czucia mija sie z celem, nie sadzisz?

Technika przy wiosłoach jak zwykle klasa!

I zacznij myslec, bo jaki sens ma wrzucanie wegli do dwoch pierwszych posilkow w porach gdzie twoja aktywnosc wynosi ZERO a przed treningiem przejscie na Białko/Tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
cvfdbkz
Jak ty mozesz robic "Martwy Ciag kulturystyczny" na submaksach? Pozatym o jakim ty tempie mowisz i rozluznianiu miesni, sam sie gubisz w tym co robisz. Skoro wrzuciles MC jako pierwsze cwiczenie a kilka postow wstecz twierdziles ze bd opieral sie na ciezkich cwiczeniach wielostawowych, "samych podstawach bo to zawsze działa" to robienie jego najłatwiejszej wersji z doszukiwaniem sie czucia mija sie z celem, nie sadzisz?

Technika przy wiosłoach jak zwykle klasa!

I zacznij myslec, bo jaki sens ma wrzucanie wegli do dwoch pierwszych posilkow w porach gdzie twoja aktywnosc wynosi ZERO a przed treningiem przejscie na Białko/Tłuszcz?


Wioslo wrzuciłem z ostatniej serii więc tu technika mocno oszukana jest, wiadomo przy 100kg inaczej to wygladało a plecy tu i tak dość dobrze czułem, MC wydawało mi się że w wersji kulturystycznej robie tj. takiej klasycznej, nie jakiś MC sumo czy coś...

"samych podstawach bo to zawsze działa" to robienie jego najłatwiejszej wersji z doszukiwaniem sie czucia mija sie z celem, nie sadzisz?

ale jak się da maxymalny ciężar w danej wersji to już chyba lekko nie będzie.

w takim razie Krysian, co polecasz %)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No ten pomysł z tłuszczem przedtreningowo, gdy jesteś na typowym HC to bez sensu. Tylko się zamulasz przez to, a korzyści żadnych nie czerpiesz.

A Krystianowi chodziło raczej o to, że ten MC Kulturystyczny to raczej robisz ciężarem, który kontrolujesz przez cały czas trwania ruchu, przy ciągłym napięciu mięśni (czyli bez przeprostu, nawet niedoprost bym powiedział) i z pełnym dopięciem łydki (bo Ty masz łopatki tam, gdzie normalny człowiek łydki).

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wiem, ale skoro jestem na deficycie to ten ciężar powinien być b.duży by trzymał mięcho na odpowiednim poziomie a taki mc z max dopięciem łopatki robiłem na masie pod koiec treningu 3x15x100kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie lacz wysokiego wegla z tluszczem - nigdy organizm nie jest glupi, przechowuje te paliwa w sobie, jestes na HC i robisz ladowanie tluszczem - jest tragedia, nie ma nic gorszego jak dostarczyc insuliny do wysokich tluszczy, kazda czastka glicerolu z rozpadu tluszczy jest transportowana do magazynow tluszczowych. I odwrotnie tak samo - jestes na tluszczach, nie rob ladowan weglami... wychodzi dokladnie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
W takim razie to już nie jest MC kulturystyczny, a bardziej siłowy. Pewnie jakbyś to inaczej nazwał, to nikt by się nie czepiał.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
dobra skoncz ta smieszna gadke, bo zawsze zaslaniasz sie tekstami typu "Ostania, najciezsza seria, inne wygladaly lepiej"

H
wiem, ale skoro jestem na deficycie to ten ciężar powinien być b.duży by trzymał mięcho na odpowiednim poziomie


idac tym tokiem myslenia to doyeb do rozpietek 70kg na reke, ciezary maja byc duze przeciez!

robiac Martwy Ciag "kulturystyczny" na DUŻYCH ciezarach mijasz sie z celem, chcesz podnosic duze kilogramy to rob klasyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
a co do michy to sie zdecyduj, albo LF albo LC
ewentualnie wrzuc cala pule wegli po treningu a wczesniejsze posilki to bialko/tluszcz



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-11-23 11:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no to robie klasyk, ciężar w tym mc miał być duży i takie miałem założenie od początku redu więc nie jest przypadkiem to, że robie go na 150kg a nie na 110 z max dopięciem lopatki

tu wioslo wyglada troche inaczej


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - zdjęcia i pełne info w środku !

Następny temat

Trening na masę - jak to jest

WHEY premium