SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271668

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4466
sorry za to zdjecie mialo byc gdzies indziej

Dzis wiekszy niz wczoraj, jutro wiekszy niz dzis.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra panowie ja tez jestem po 2 treningu a wy sie nie opier*alajcie tylko cwiczcie ;) Dzis bylo juz duzo lepiej niz w poniedziałek. W przyszlym tygodniu szykuje sie niezły wycisk bo bedzie o jeden obwod wiecej - bedzie ciezko ale damy rade !!
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2606
ja zaczołem z małym zpóźnieniem pierwszy trening masakra nie dałem rady i 2 razy oszukałem sam siebie h

"Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy"

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Lazza-spróbuj od 2-giego tygodnia
----------
WŁODAR
TO WTEDY ZAPRASZAM DO GRUPY V lub VI
----------------
mumin-delikatnie- nie szalej
--------------
tomektom-znakiem tego- nie obijasz się

-----------------------

Beno
------------------

qbas18 dasz radę

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
oki, dzięki
WŁODAR
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
mam kilka pytac, gdzie tu jest progresja bo nie mam zielonego pojecia
Program II/5 (tylko sztangielki)

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangielkami w dłoniach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Wyciskanie sztangielek w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie na drążku do klatki-(najszersze grzbietu),jeśli nie dajesz rady-to wiosłowanie hantlem w opadzie
8.Martwy ciąg ze sztangielkami (od kolan) -(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10."francuskie" wyciskanie sztangielki za głową oburącz-tricepsy
11.Wspięcia na palce jednej nogi z obciążeniem w dłoni-(łydki).


acha i czy cwiczenie 4 mozna innym zastapic, bo jak przywiazuje to mi przewaznie spada lub lata dookola nogi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3108
Michal, podaj jakies cwiczenie na naramienne, ktore by nie obciazalo kregoslupa, bo przy wszytkich wyciskaniach siedzac,szczegolnie przy wiekszych ciezarach, zdarza mi sie "lordozowac", a z kregoslupem u mnie nie najlepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4466
e_cartman: na moj gust to nie ma tu nigdzie progresji.
a co do 4 mialem taki sam problem sprobuj przywiazac dosc szerokim paskiem zrob dodatkowa dziorke tak zeby bylo sztywno i ciasno przy kostce i staraj sie podczas cwiczenia kontrolowac noge tak zeby nie latala na boki, jak sie nie udaje zmniejsz ciezar, powodzenia mi sie udalo opanowac ta technike i jest ok.

Dzis wiekszy niz wczoraj, jutro wiekszy niz dzis.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
tomektom - dzieki za odp. , nie znam sie dlatego pytam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 29159
A jeszcze mam takie pytanie dotyczace tych 30 sekundowych przerw.
Wiadomo ze scisle przestrzeganie jest wazne ale...
Ćwicze tylko na wolnym obciązeniu (sztanga,sztangielki).
I bardzo czesto jest tak ze przerwa miedzy jednym a drygim cwiczeniem wynosi nie 30 sek a np: 60...Bo tak dal przykładu: po przysiadach robie z uginanie z krązkiem na dwugłowe a poźniej jest wyciskanie.I zanim przeniose sztangę na stojaki od ławki i zmienie obciązenie to troceh czasu mija...
Staram sie zmieniać stanowiska na pełnej szybkości ale bywa ze nie ma szans na wyrobienie sie



PozdrO




ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

electro
Polecane artykuły