SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
przesadzilem troche z tym ze wogole nie mam zakwasow ale sa bardzo slabe... :]

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
robilem na wyciaghu ciezarem 40 kg????SIlny jestes

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
cegla16

od kiewdy zakwasy są oznaką postępów??

Powiedz lepiej co mówią obciązenia i lustro

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
Michail... no niby nie sa ale zawsze po treningu klatki jak i tricepsow mialem je i to calkiem niezle :] a o ciezarach no raczej duzo mi ten trening (jeszcze) nie dal :] bo dopiero 2 sesje mialem :] zobaczymy potem...a i jeszcze jedno jak mam powiedzmy zrobic te 4 powturzenia to powinienem je wykonac sam ... czy moge z pomoca(ost seria, partner pomaga mi wolno abym sie zmeczyl)...(jakie obciazenia brac w % jak bys mogl mi podac...) chodzi mi wlasciwie tylko o klatke bo w innych cwiczeniach robie wiekszosc sam no czasem 2 pow ostatnie mi pomoga...

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Poczytaj uważnie ząłożenia.
Podpowiadam ,że idzie o zapas powtórzen, a raczej o ich brak.

A ruchy, w kórych pomaga partner owszem, ale maksymalnie 1 powtórzenie i tylko w ostatnich 2 seriach.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
aha.... :] to bede musial troszke zmniejszyc obciazenie o pare kg... ale tylko w cwiczeniach na klate bo w innych nie mam tego problemu...bo wczorajjak robilem na klate...to w 4 seri musil mi pomoc z 2 pow... a w ost. wlasciwie wszystkie..czyli 4 bo wziolem taki ciezar ktorym moge zrobic 1 pow...(moze wiecej ale to na poczatku treningu) mój błąd...
bo robilem tak... 1-45kgx15 2-50kg10 3-52,5kg8 4-55kg6 5-60kg4 z tego jak juz pisalem w 4 seri 2 z pomoca a w ost wsysko... ale nie az taka bardzo wielka pomoc
rozumiem ze to "Podpowiadam ,że idzie o zapas powtórzen, a raczej o ich brak." male przejezyczenie a powinno byc raczej "Podpowiadam ,że nie idzie o zapas powtórzen, a raczej o ich brak."

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
ja dopiero teraz powera dostałem (chyba kretka zaczela działać) robilem wiosłowanie sztangą w opadzie z ciezarem 45kg! a zawsze nie wyjezdzalem wiecej niz 35kg z katka to samo 47 robilem 2 powtórzenia a tera robie 52kg 4-5 powtórzeń spoko jest Najszerszy jak mi urósł łuhuhu :D ale zawsze plecy mi najszybciej rosły i je mam najwieksze i silne

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
Michail ponawiam pytanko:
Czy moge się intensywnie rozciągać co 2 dni całe ciało wszystkoe możliwe mieśnie ?

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Michail za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Cegła16 -> chyba nie zrozumiales o co chodzilo Michailowi... mam na myśli ten cytat ofc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

WHEY premium