SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242951

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poziom tluszczu nie bedzie mierzony... examin sklada sie z 4-ech konkurencji... Pływanie - na 50 m na czas, Bieganie na wytrzymałośc, Krotki dystans na sprint i wyciskanie na lawce...

"Wierzę głęboko, że w życiu każdego mężczyzny największym i najcenniejszym osiągnięciem jest chwila, gdy poświęci się jakiejś sprawie i leży wyczerpany na polu bitwy... zwycięski..."
Vince Lombardi (1913 - 1970)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i to trenuj

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail to ja wiem... ale chodzilo mi o to co na przyklad pomoze mi w plywaniu?? chyba barki przy bieganiu nogi wiec sila barkow sila nog i klatki + wytrzymalosc... dalo by sie to jakos w jedna calosc polaczyc podczas treningow, tak aby nie zdobywac masy... wiadomomasa nie idzie w pare z szybkoscia...

"Wierzę głęboko, że w życiu każdego mężczyzny największym i najcenniejszym osiągnięciem jest chwila, gdy poświęci się jakiejś sprawie i leży wyczerpany na polu bitwy... zwycięski..."
Vince Lombardi (1913 - 1970)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
Ok przestał mnie już boleć pępek.
Na pewno to nie były zakwasy brzuch ćwiczyłem zawsze i intensywnie a wiem jak ten ból wyglądał. Bolał mnie dokładnie pępek ale na szczęście przeszło a najbardziej bałem sie o przepukline bo jest coś takiego jak przepuklina pępkowa może wiecie coś o tym ?

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
tez kiedys mialem takie obawy,to znalazlem:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63921

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
I co odprowadzałeś tą przepukline jakoś ?
Bo ja w jednym miejscu w pępku jak nacisne to mam takie jakby podłużne uwypuklenie tylko nie wiem czy to przepuklina czy naturalne uwypuklenie.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Nie jednak nie mialem przepukliny,ale jak masz obawy to sie do lekarza przejdz tak dla pewnosci

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
no i znuf kilka pytan-mysle ze to juz ostatnie w najblizszym czasie:
1.nie rozumiem albo nie zauwalem czy w tyg.1-3 moga byc te same cwiczenia co w 4-6????sory
2.czy pech decka moge zastapic:
stoje przed wyciagiem i mam zawieszone uchwyty.prawa reka chwytam lewy uchwyt a lewa reka prawy i majac lekko zgiete rece krzyzuje linki wycigu tak aby miejsce skrzyzowania linek bylo mniej wiecej na wysokoscie brody a rece nieco bardziej odchylone od barkow-to samo cwiczenie to jest chyba co rozpietki na klaste ale na odwrot-o ile sie nie myle
3.z tym brzuchem to chodzi mi ze nie bede go robil na silowni tylko w domu zawsze w dni treningowe-jak znajdziesz chwilke czasu to moglbys podac jakis link a jak nie to jak znajde chwulke to sobie poszukam
4.ruch negatywny w cwiczeniach ma byc duzo wolniejszy od pozytywnego??

tak poza tym michail to super ta cyklicznosc jestem zadowolony i to bardzo :) pozdrawiam

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
dobra jestem tutaj nowy i Hail to All i za 1,5 tyg. zaczynam cykl II . i teraz czas na pytania :

Jeżeli np. w danym dniu ćwicze nogi to:
robię przysiady , 120 sec przerwy ,prostowanie nogi z krążkiem , 120sec przerwy , zginanie nogi z ciężarkiem na pasku , 120 sec przerwy i wspięcia , 180 sec przerwy? I od początku ?

Czy moze :
cztery serie przysiadów , puźniej cztery serie prostowania nogi z krązkiem zawieszonym na pasku i tak dalej...?



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
wally0-to już niestety wymaga specjalistycznego INDYWIDUALNEGO planu treningu i diety,.




--------------------------------------

K.i.l.e.r -przepuklina nie przechodzi po 1-2 dniach

--------------------
mr.koks


no i znuf kilka pytan-mysle ze to juz ostatnie w najblizszym czasie:
1.nie rozumiem albo nie zauwalem czy w tyg.1-3 moga byc te same cwiczenia co w 4-6????sory MOGĄ-POZA TYM ZAMINAA ĆWICZEŃ JUŻPO 3 TYGODNIACH NIE MA WIĘKSZEGO SENSU
2.czy pech decka moge zastapic: A POCZYTAJ W INNYCH PLANACH- TAM ZNAJDZIESZ ZAMIENNIKI-TYLKO W TEJ SAMEJ GRUPI I CYKLU
stoje przed wyciagiem i mam zawieszone uchwyty.prawa reka chwytam lewy uchwyt a lewa reka prawy i majac lekko zgiete rece krzyzuje linki wycigu tak aby miejsce skrzyzowania linek bylo mniej wiecej na wysokoscie brody a rece nieco bardziej odchylone od barkow-to samo cwiczenie to jest chyba co rozpietki na klaste ale na odwrot-o ile sie nie myle
3.z tym brzuchem to chodzi mi ze nie bede go robil na silowni tylko w domu zawsze w dni treningowe-jak znajdziesz chwilke czasu to moglbys podac jakis link a jak nie to jak znajde chwulke to sobie poszukam ALE TO BEZ SENSU- TYM SAMYM WYCHODZĄ CI DWA TRENINGI JEDNEGO DNIA LIPA TOTAL
4.ruch negatywny w cwiczeniach ma byc duzo wolniejszy od pozytywnego?? NIECO WOLNIEJSZY

--------------------------------------
Cahir


Jeżeli np. w danym dniu ćwicze nogi to:
robię przysiady , 120 sec przerwy ,prostowanie nogi z krążkiem , 120sec przerwy , zginanie nogi z ciężarkiem na pasku , 120 sec przerwy i wspięcia , 180 sec przerwy? I od początku ? NIE NIE NIE

Czy moze :
cztery serie przysiadów , puźniej cztery serie prostowania nogi z krązkiem zawieszonym na pasku i tak dalej...? TAK TAK TAK

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

WHEY premium