SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242609

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
a ile przywiozłes $$$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44922
A tyle ze na razie wystarczy

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
do piatku bedzie trening ?? bo musze druknac u siory w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Mam pytanko do znawców...Jeśli w pażdzierniku zaczne cykl masowy to w jak dużym stopniu przeszkodzą mi zajęcia na basenie 5 razy w tygodniu po ok 1h.
Zdaje sobie sprawe z tego że przy ustalaniu mojego dziennego zapotrzebowania energetycznego muszę brać pod uwage basen. Tylko czy przy treningach na masę 5 godzin aerobów to nie za dużo...?
W sumie to są i pewnie jakieś plusy np rozciąganie...
Aha noi problem jest jeszcze taki - trening w wodzie mam o 6.30 rano a trening siłowy będzie w godzinach wieczornych...Tak więc problem z ustaleniem dietki a konkretnie z porami posiłków...
Z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5136
Widze że raczej od 1 września nie zaczniemy...

Szkoda!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
Michail mam wielka prosbe, czy moglbys zajrzec do tego tematu i sprawdzic czy ten trening jest dobry (mam tam pare pytan i sugestii), czy moze lepiej cwiczyc cyklicznie z grupa II, a moze cos jeszcze innego? Jezeli mozesz to wytknij bledy jakie tam sa w tej rozpisce...
https://www.sfd.pl/temat160513/
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
EDYCJA II STARTUJE OD PONIEDZIAŁKU 06.09.2004

ROŻNIĆ SIĘ BĘDZIE DODATKOWYMI MATERIAŁAMI I SZERSZYM - MAM NADZIEJĘ, CZYTELNIEJSZYM OPRACOWNAIEM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
siuw

zapraszam do Cyklicznego

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
harddude

co z tym basenem??

Trenujesz pływanie?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Michail...kiedyś trenowałem wyczynowo.Teraz tylko 5*w tygodniu.Noi mój problem jest taki że znam swoje zapotrzebowanie kaloryczne tylko nie wiem gdzie i jakie zarcie mam ladowac bo gdybym chodzil tylko na silke to bym sobie poradzil.A tak to trening w wodzie o 6.30 a silka pozno gdzies kolo 18 czy 19.00..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

WHEY premium