SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338094

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to wszystko przez duze ciezary i ogolnie dlugie ciezkie treningi nie? + sprzet strongman kule itp kurde.......

o przypomnialo mi sie dywagacje nt ryzu basmati, kupiec 400g za 8zl super smak fajy zapach itp normalnie jesc sie chce, kupilem 500g za jakies 3-4zl nie pamietam, wyglada wogole inny, smak i zapach tez - ogolnie nie dobry nie smakowal mi

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-07-12 11:14:21
...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9784
U mnie w lidlu kosztuje 4,49zl za 500g, w porównaniu do kupca za 400g 5zl wychodzi bardzo korzystnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ten w torebce jest z a j e b i s t y a ten w opakowaniu h...




...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25684
Tomek we wtorek jade na krioterapie,wiem że Ty sobie chwaliłeś więc muszę tego spróbować,dzisiaj mało co nie zerwałem klatki!
Na szczęście to chyba tylko naderwanie, mam nadzieje delikatne ale póki co odpuszczam trening klatki.
Mam nadzieje,że komora i masaże pomogą.
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Dawid czułeś takie pęknięcia jakby nitek ?
Pewnie później ból, sprawdzanie czy nie zerwany mięsień i tysiąc myśli " już nie będę ćwiczył itp " ??
...
Napisał(a)
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25684
Dokładnie,tak jakby ktoś rozrywał nici,bardzo niemiłe uczucie no i oczywiście strach.
W nocy kilka razy obudził mnie ból klatki przy obracaniu się na bok,w trakcie jazdy samochodem i kręcenia kierownicą też ją czuje ale ogólnie nie ma źle, nie ma śladów typowych dla zerwania mięśnia takich jak siniaki czy opuchlizna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

electro
Polecane artykuły