SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234643

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Alhoon_ piszesz tak jakby Vitalij wyszedl sobie na luzie do walki, bez chocby najmniejszego pressingu, tak jakby dawal fory Adamkowi - "nie upokorzyl go przed 40tys ludzi i nie poslal go na dechy" - jakiez to upokorzenie dla sportwoca? zadne, sport i tylko tyle i az tyle - dodatkowa motywacja na kolejny raz, myslisz ze by sie od Adamka odwrocili jakby zaliczyl ciezkie KO? Klitschko oszczedzal Adamka, dawal mu fory i w ogole pozniej go poglaskal jak mlodszego brata, tak tak... nie wiem czy zauwazyles ale to jest WALKA!! Vitalij zrobil swoje, taka mial taktyke i w pelni ja zrealizowal a nie bawil sie z Adamkiem! Piszesz tez o szybkosci Adamka...to nie Adamek byl wolny tylko Vitalij szybszy - czujesz roznice? jakbys zobaczyl ta sama szybkosc Adamka na przeciwniku, ktory jest od niego wolniejszy wysnulbys taki sam tandetny wniosek jak zrobiles to przed chwila...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5108
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
I koniecznie obczajcie piąte pytanie i przypomnijcie sobie walkę z Solisem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
smieszą mnie wasze opinie mówiące że Kliczko oszczędzał Adamka i że dawał mu fory. To jest HW i nawet taki Adamek nie słynący z atomowego ciosu jednym dobrym trafieniem jest w stanie posłać takeigo kolosa jak Kliczko na deski. Uważacie ze Vitek ryzykowal KO, utrate tytułu tylko po to żeby nie upokorzyc Tomka? Ludzie to nie jest bójka na ulicy!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35119 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
ale sieka byla


patrzac po wpisach i ankiecie polacy to jednak niesamowici optymisci zupelnie inaczej niz sie o nich mowi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40994
Szkoda mi Tomka, niestety nie pokazał nic w tej walce, nie mógł w żaden sposób zagrozić Vitalijowi. W 2 rundzie było blisko końca w zasadzie myślałem że jest już po walce kiedy przyjął ten potężny cios Klitschki... Nie było szybkości, dynamiki... Niczego... Wszystko w zasadzie zawiodło. Pokłony i ogromne gratulacje nalerzą się Vitaliemu, który jest na prawdę wielkim mistrzem. Po wczorajszej wale nie wierzę ,że kto kolwiek jest mu w stanie zagrozić... Moim zdaniem sędzia podjął słuszną decyzje, gdyby walka został puszczona dalej to Tomek skończyłby nieprzytomny na macie ringu. Adamek miał serce do walki ale sercem sie niestety walki nie wygra... Wczorajsza walka rozwiała już chyba wszystkie wątpliwości... Trudno taki jest sport. Ciekawe co z przyszłością Tomka ??????

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
ALHOON_

DLA CIEBIE I TOBIE PODOBNYM MALKONTENTOM PRZESYŁAM PONIŻSZY FILMIK.NIECH BĘDZIE NAJLEPSZYM KOMENTARZEM DLA TWOJEGO POSTA O TYCH OGROMNYCH JAJACH.

http://www.tvspots.tv/video/19438/MILLER-BREWING-CO--HOLYFIELD 

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65298
To wiadome
Do tego ten zwycieski wrzask w calym barze przy poslizgnieciu kliczki gdzie kazdy myslal ze Ko sie szykuje
nie powiem bo sam w tym uczestniczylem ale ja juz za bardzo ujarany bylem to juz nie wiedzialem co sie dzieje

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Rozwalają mnie opinię co niektórych. Zaraz się dowiem, że Adamek w w ogóle to nigdy nie był zawodnikiem kt. ciężkiej a wygrane z Grantem, Estradą czy Aureolą. Ludzie obejrzeli jedną walkę Heya i już zapomnieli jak zbierał od Ruiza itd. A no i jeszcze Wach czy Szpilka wygraliby z Adamkiem no ,bo jak. Ludzie ogarnijcie się trochę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24765
Ciekawe co z przyszłością Tomka ??????

W HW niczego nie osiągnie, no może poza obijaniem kolejnych emerytów. Czy utrata masy, by zejść niżej, nie odbije się na jego poziomie boksowania? Tego też nie wiadomo. Sytuacja jest patowa, ale sam jest sobie winien.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

electro
Polecane artykuły