SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215973

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Kazdy kto mowi, ze Adamek wygra powoluje sie glownie na jego serce do walki i walecznosc, a ja sie pytam, czy tych cech nie posiada rowniez Kilczko?. Ja licze na ,,Cud', bo wiem, ze bedzie ciezko czyms zaskoczyc ukrainca. Ciekawe czy sprawdzi sie slynne powiedzienie, szybkosc to sila, ale jak dla mnie to powiedzenie bardziej sprawdza sie w nizszych wagach, bo tutaj w wadze ciezkiej jeden cios i po walce. Pozdrawiam.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ashardon racja Adamek zachwiał się po ciosie Michaela widać to było że cios go zamroczył i zrobił na nim wrażenie ale powiedzmy sobie szczerze, spora część dzisiejszej HW usiadła by sobie na tyłku po takiej kontrze. To najważniejsza walka w karierze Tomka tak więc motywacje też ma z pewnością największą, zakładam ,że formę również ma znakomitą i broń Boże nie sugeruje się tu filmikami z wczorajszego treningu.


To było już wielokrotnie podkreślane, Vitalij nie nokautuje pojedynczym ciosem tylko kumulacją. Wiadomo jeżeli Adamek zbytnio się rozluźni i otworzy to po czystym prawym Vitolda może stracić pamięć na krótką chwilę, ale w tej walce nie będzie miało to miejsca Tomek jest profesjonalistą w 100% i na pewno z takim samym profesjonalizmem podszedł do tej walki pod każdym względem!
W boksie zdarzyć się może wszystko co zresztą historia pokazywała dobitnie na wielu przykładach. Głowy nigdy bym sobie nie dał uciąć za wygraną Tomka ale to zwycięstwo jest na prawdę bardzo blisko i jak najbardziej w zasięgu Adamka. Szybkość, mobilność, poruszanie się po ringu i cwaniactwo ringowe w wykonaniu Tomka będą odgrywały tu kluczowe znaczenie. WAR TOMEK !!!!!!!!!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Najmana to był się obawiał, bo na pewno umie już robić dźwignie jaką założył mu Przemo Lasota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Hanniball owszem Vitalij jest waleczny i ma ogromne serce do walki co pokazywały jego najtrudniejsze walki w karierze jak np z Lewisem, Sandersem... Ale podkreślam na każdego przychodzi w końcu czas! Nic nie trwa wiecznie nawet Hopkins, który jest prawdziwym ewenementem jest już praktycznie u kresu swojej kariery. Osobiście daje mu jeszcze maksymalnie dwa lata aktywnego boksowania. Ale wróćmy do tematu, Vitalija jak każdego człowieka na ziemi dosięga wskazówka czasu, nie jest już tym samym tak ostrym i zawziętym Vitalijem, który toczył wojnę w ringu z Lennoxem. Od tamtego czasu minęło 8 lat i wiele się zmieniło przez ten czas... Klitschko był trapiony kontuzjami,(z tego powodu postanowił przecież zawiesić rękawice na kołku) z których wyszedł jednak pięknie wracając na ring pokazując to w powrocie po blisko czteroletniej przerwie.

Ale chyba tylko ślepiec nie jest w stanie zauważyć ,że od pierwszej powrotnej walki czyli od pojedynku z Samuelem, Vitalij nie jest już tym samym pięściarzem, jest wolniejszy nie tylko na nogach ale ręce ma wolniejsze. Owszem od powrotu rozjeżdża każdego po kolei jak leci ale spotkanie z Adamkiem będzie dla niego zupełnie innym doświadczeniem w porównaniu z jego siedmioma wcześniejszymi przeciwnikami. Starszy Klitschko w walce z Tomkiem będzie musiał sięgnąć pamięcią wstecz do dwutysięcznego roku kiedy to wyprowadzał go z równowagi mały, szybki, gibki i ruchliwy Byrd.


Wierzę ogromnie w zwycięstwo Tomka, który może przerwać trwającą już kilka lat dominację braci Klitschko. Panowie/Panie już Peter, Arreola, Solis, Haye mieli to zrobić! Jeżeli nie Adamek to kto?! Owszem są młodzi perspektywiczni zawodnicy ale nim nadejdzie ich czas to Klitschkowie mogą już siedzieć spokojnie w bujanym fotelu i ciepłych kapciach ciesząc się sportową emeryturą. Chociaż Vitalj pewnie skupi się całkowicie na polityce i pewnie bujany fotelik zamieni na mównicę. Wiadomo najważniejsza walka w karierze Adamka i emocje we mnie rosną z każdym dniem i każdą godziną przybliżającą mnie to tego bądź co bądź historycznego wydarzenia dla Polskiego boksu, ale już boje się nawet pomyśleć jak będę przeżywał ewentualną walkę Tomka z młodszym bratem...

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-09-08 08:48:04

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adamek zostanie znokautowany w drugiej połowie walki...

T_Rieper, gdy będziesz następny raz korzystał z wehikułu czasu sprawdź losowanie dużego w najbliższą sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
No tak, Vitali na pewno nie jest tym samym bokserem co kiedys. Wiadomo jest wolniejszy i ogolnie mniej sprawny. Uwazam, ze jego styl walki pozwala mu nawet w tym wieku byc nieosiagalnym dla wielu zawodnikow. Nie jestem fanem jego stylu, dla mnie jest on strasznie nudny. Ale moze to tez wina przeciwnikow, bo jednak z Lewisem walka byla ekscytujaca. Poza tym jest urodzonym Wojownikiem, a tacy sa najgorsi, poniewaz maja Dume, ktora nie pozwala im sie poddac.Chociaz tutaj moze troche przesadzilem, bo jak pamietam z Byrdem, Vitali wyszedl z inicjatywa przerwania pojedynku. Na pewno oboje z Adamkiem maja ta Dume, tylko nie jest to juz jak kiedys, gdzie za ewentualna wygrana zawodnicy oddali by zycie, teraz jest bardziej rozsadne podejscie, czy to lepiej, nie wiem. Do czego zmierzam, nie uwazam, zeby w kwesti psychiki, mial ktos z nich przewage. Mozna powiedziec, ze jest ona porownywalna. Adamek ma kilka atutow, ktore moga przechylic szale zwyciestwa na jego strone. Gdyby do tych atutow byl doliczony takze piorunujacy Cios..., ale nie jest, co powoduje, ze bedzie zdecydowanie trudniej. Dlatego dla mnie nawet jezeli Tomasz przegra nie bedzie tragedii, jezeli przegra po bardzo dobrej i zacietej walce, a co najwazniejsze zrobi wszystko co w jego mocy, to znaczy, gdy bedzie trzeba postawi wszystko na jedna karte, Wtedy Nigdy zlego Slowa na niego nie powiem i szacunek pozostanie, chociaz nawet w przypadku nie spelnienia powyzszych zalecen, tez nie bede ocenial, postaram sie nie oceniac, taka mam zasade zyciowa, zreszta nie zawsze sie jej trzymam, co bardzo mnie denerwuje, ale mysle, ze jak bede sie stral to kiedys dojde do perfekcji. Pozdrawiam. Adamek War!!!;D.

Zmieniony przez - Hanniball w dniu 2011-09-08 09:28:02

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Bierzecie pod uwagę ustawkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Arka-Lechia ?
czy Wisła - Cracovia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Jeśli jakimś cudem Tomek wygra to czeka go walka z młodszym z braci, który to już go pojedzie i długo się Tomek z pasa nie będzie cieszył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774


Jest i wejście Tomka przy słynnym utworze Funky Polaka Tak z innej beczki jak obstawiacie wage Adamka ? ja stawiam jakieś 99-100kg

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2011-09-08 10:12:15

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2011-09-08 10:12:34

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2011-09-08 10:13:11

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium