SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215916

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Myślę że będzie sporo streamów i jakoś dadzą radę. Ktoś rzucił dobry pomysł z tematem w którym będą tylko linki z galą online.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Ja osobiscie obezjze walke w internecie, o ile bedzie taka mozliwosc, jak nie no to trudno. Nikt nikogo nie zmusza do placenia 40 zl za transmisje, to jest indywidualna sprawa kazdego z nas. Zawsze sie denerwowalem, jak cos kupilem i ktos zapytal o cene. Po jej uslyszeniu czesto slychac, ja bym tyle nie dal. Mowia to osoby, ktore wydaja kupe kasy na Alkohol i Papierosy i inne uzywki. Taka hipokryzja. Dlatego uwazam,ze decyzja nalezy do kazdego z Nas i osoby, ktore zaplaca nie sa wcale frajerami, bo pieniadze, ktore zarobili maja prawo wydawac jak tylko chca i nic komus do Tego. Pozdrawiam i zycze super emocji podczas tego wydarzenia, jakim niewatpliwie jest ta Walka:).

Zmieniony przez - Hanniball w dniu 2011-09-05 21:54:59

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Tomek właśnie jest w programie Tomasz Lis na żywo !!

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861




Proszę spojrzeć,fajnie wygląda ręka Tomka.

Jak niektórych czytam to brakuje mi słów na wyśmianie ich podejścia,jakie tylko 40 zł,jaka najważniejsza walka,jakie dać zarobić włodarzom telewizji?

Po pierwsze 40 zł to ja płacę za dekoder jeśli byłbym ****ą to ciągnąłbym z satelity ziemnej,a mam polszita.

Po drugie najważniejsza czy nie to niewiele mnie obchodzi nie zapłacę 40zł nie dlatego,że jestem skąpy,ale dlatego że nie jestem ciemną masą i nie będę napędzał interesuj zwanego PPV,kto wie jakie będą w późniejszym czasie tego skutki,dlatego ja wole swojej ręki do tego nie przykładać.

Po trzecie dać zarobić włodarzom ? Gdyby to oni biedni byli,puścili by reklamy to z kilkadziesiąt baniek by wyciągnęli,do tego oni są milionerami,a ja mam jeszcze dawać się im wzbogacać i tak robią ze mnie jelenia gdzie płacę 40zł za dekoder,a nie mam wielu programów.

Jak zakodują RTL Schweiz to szukam streamów czy innego nielegalnego źródła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
tomek mysli ze tyson ma 173 wzrostu hehehhe

Zmieniony przez - Tourette w dniu 2011-09-05 22:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Ja osobiscie odradzam nastawianie sie na streamy bo, z doswiadczenia, wiem ze to bedzie ogladanie slajdow.
Natomiast dobrym rozwiazaniem jest wyjscie do baru gdzie bedzie transmisja czy tez do kina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Adamek na tym face 2 face niezle zakozaczyl az ciarki przeszly, zero respektu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
na allegro idzie kupic jeszcze bilety ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
moze jedyne wyjscie w tej sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Słowa Adamka "Dziękuję wszystkim tym, którzy kupili bilety i będą nas oglądać przez PPV". Ogólnie sformułowanie "pay per view" pojawiło się w jego dwuminutowej wypowiedzi parokrotnie. K***a, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że zależy mu bardziej na kasie, niż na kibicach?

Jak ktoś dobrze zauważył, w kilkudziesięciu krajach walka będzie transmitowana w tzw. wolnych kanałach, w Polsce nie... Osobiście wróżę wielką klapę temu systemowi, bo na Zachód jest u nas zdecydowanie zbyt wcześnie.

Adamka szanuję jako sportowca. Jako człowiek, po wyjeździe do Stanów, bardzo się zmienił. Zaczęła się liczyć kasa i tylko kasa. Nie jestem małym dzieckiem, wiem, że to jego praca, że nie będzie tego robił za darmo. Ale pieniądze to rzecz nabyta, szacunek również. Aczkolwiek ten drugi łatwo jest stracić, a cholernie ciężko odzyskać. Niemniej życzę Adamkowi zwycięstwa, jako Polakowi. Choć jestem realistą...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium