SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215835

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5520
a mnie z kolei smieszy te gadanie jaki to adamek jest waleczny,jak pieknie walczyl z kliczka. Czym ta jego walecznosc sie objawiala? ze ktos obijal mu morde przez 10 rund a ten latał po ringu nawet po prostym? to jest ta piekna walecznosc? nie robmy sobie jaj. to ze ktos dal sobie obijac gebe jak leszcz nie znaczy odrazu ze jest waleczny i ma serce do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Cywil widać,że chyba nigdy na ringu nie byłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
gmitruk ma cala rodzine w polsce czemu ma mieszkac sam w usa ???

nie dziwie mu sie i znajac zycie adamek tez mu kokosow nie chcial placic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
...a ten latał po ringu nawet po prostym?

Nawet po prostym powiadasz... A wiesz może jaki cios w boksie uważa się za najsilniejszy...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5520
obejrzyj synku jeszcze raz walke i zobacz po jakich prostych aadamek fruwal po calym ringu
pozatym wedlug mnie sierpowy z pelnym skretem jest silniejszy
no ale przeciez tu sami fighterzy. szkoda tylko ze macie po 15 lat

Zmieniony przez - cywil222 w dniu 2011-09-15 23:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Cywil, przypominasz mi Chaela Sonnena

Obczaj wywiady z nim, król trolli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Po pierwsze nie mów do mnie synku bo wiedz że myśl że mógłbyś być ze mną w jakikolwiek sposób spokrewniony napawa mnie odrazą. Tak się składa że ponad 10 lat trenuję i walczę więc chociaż do eksperta mi brak naprawdę dużo to jakieś pojęcie w przeciwieństwie do niektórych mam...

P.S: Ile ja bym dał żeby mieć te 15 lat...

edit: Chael chociaż bywa zabawny

Zmieniony przez - Maj-kel w dniu 2011-09-15 23:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
"Po pierwsze nie mów do mnie synku bo wiedz że myśl że mógłbyś być ze mną w jakikolwiek sposób spokrewniony napawa mnie odrazą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Na forum pojawiło się ostatnio kilku młodych gniewnych i chyba chcą pokazać ' KTO TU RZĄDZI!'. Jeżeli tak będzie dalej to szybko zostaną sprowadzeni na ziemię.



Adamek z Sosnowskim walczyć nie będzie bo sam podkreśla że ta walka mu nic nie da i raczej z uśmiechem się odnosi do tego tematu...



Fragment wywiadu z Adamkiem:

'Zanim jednak mogłoby dojść do walki eliminacyjnej, do starcia z panem pali się jeden z polskich pięściarzy. Po raz kolejny Albert Sosnowski mówi, że jest gotowy, by wyjść do ringu.

- Ja Alberta, jako kolegę… pozdrawiam bardzo serdecznie (uśmiech). Na razie chcę przez miesiąc odpoczywać. Potem planuję wrócić do treningów i dalej się uczyć techniki i udoskonalać swoją karierę. Na razie dokładnego planu co do walk nie ma.

Trochę ominął pan nasze pytanie. Czyli mamy rozumieć, że Albert Sosnowski raczej nie będzie pana rywalem?

(śmiech) Raczej nie. Panowie, co mi da walka z Albertem Sosnowskim?

(Chwila ciszy) No, cóż…

(śmiech) Wiecie, pobiłem już jednego Polaka, Andrzeja Gołotę. Więcej nie chcę walczyć z rodakami. Jest tylu pięściarzy na świecie, że można wygrywać z innymi'.
boxingnews.pl

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
adamek z sosna na bank nigdy nie bedzie - za mala KASA

adamek mysle da teraz w prudentrial jakas walke z bumem ...

potem moze jakis eliminator (niestety) walka z powietkinem , heleniusem niewiem niewiem

potem i wlasnie co potem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium