SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215484

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748























Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-05-26 19:22:08

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Tomek nie dał się zjeść...Co do czasu face2face...

Z McBridem,Arreolą i Grantem(?) też pierwszy odpuścił...I co ? I nic.







Zwykle sie patrzy pół minuty...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-05-26 19:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Bo to przeciez nic nie daje. To tylko gratka dla kibicow i reporterow...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1233
Mało osób zwraca uwagę, że na ostatnie spacerki Adamek miał reżim treningowy, jakby to powiedzieć... średni. Teraz będzie inaczej. Nie wierzę w to, że wygra (chociaż daję mu 10% szans - to dosyć dużo, Haye ma mniej), ale mam niemal pewność, że da za***istą walkę z Vitkiem, którą zapamiętamy na długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
W tym filmiku od Ceziego się wydaje jakby Tomek był o niby dwumetrowego McBride'a ze 2cm niższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Dla Adamka to wielkie wyzwanie. Długo czekał na tę szansę i teraz, we wrześniu we Wrocławiu ją dostanie. Tyle tylko, że Kliczko jest w naprawdę świetnej formie - mówi dyrektor wykonawczy firmy braci Kliczków K2 Promotions Tom Loeffler.


Przegląd Sportowy: Obejrzał pan stadion miejski we Wrocławiu, gdzie 10 września spotkają się Witalij Kliczko i Tomasz Adamek?
Tom Loeffer: Tak, byliśmy na nim. Ciągle trwa tam budowa. Wiem, że wielu się o to martwi, ale amerykańska firma SMG, która będzie zarządzać stadionem, dała nam gwarancje, że wszystko będzie w porządku i zdążą na czas. Zresztą, nie chodzi tylko o naszą imprezę, bo przecież tydzień wcześniej mają tam pokazy Monster Truck.

PS: Trudno było negocjować z polską stroną?
TL: Uzgodniliśmy procentowy podział zysków. Trochę to trwało, ale myślę, że wszyscy są zadowoleni. A wracając do sprawy miejsca, to oprócz Wrocławia bardzo zainteresowana była Warszawa. Operator stadionu i prezydent Wrocławia dali nam jednak lepsze gwarancje, czuliśmy, że naprawdę bardzo im zależy. Myślę, że to dobre miejsce. I dzisiaj mogę już powiedzieć, że dokonaliśmy słusznego wyboru.

PS: Szybko pan uciekł od tych procentów. Ile dostanie Adamek?
TL: Nie mogę tego powiedzieć. Myślę jednak, że jest zadowolony, bo uzgodniliśmy warunki bardzo fair. Wiadomo jednak, że to Witalij jest mistrzem i to on dostanie więcej. To chyba nikogo nie zaskakuje.

PS: Więcej to znaczy ile? Sześćdziesiąt, siedemdziesiąt, osiemdziesiąt?
TL: Uparty pan, ale ja naprawdę nie chcę o tym mówić. Skupmy się na sporcie. Dla Adamka to wielkie wyzwanie. Długo czekał na tę szansę i teraz, we wrześniu we Wrocławiu ją dostanie. Tyle tylko, że Kliczko jest w naprawdę świetnej formie. Myślę, że po raz kolejny obroni pas. Liczę, że po świetnej walce.

Cały wywiad przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu "Przeglądu Sportowego"






ringpolska.pl

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 997
Ja jestem zdania,że wygra kliczko... Tomek na pewno się nie podda ale 7-8 runda pewnie otrzyma kilka mocnych ciosów i nie dotrwa do końca.
Ale mówcie co chcecie , ja twierdzę że gołota u szczytu formy tak jak w walce z bowe miałby spore szanse pokonać kliczkę.Bracia kliczko nie mają w zwyczaju szaleńczych ataków w 1 rundzie jak zrobił to lenox,dlatego uważam że Andrzej wygrałby na pkt i pewni zaliczyłby jakiś nokaut tyle że by go nie wykorzystał jak to było z bowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Ceny biletów i miejsca na Adamek vs Kliczko




źródło: ringpolska.pl

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-06-01 17:18:39

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Miejsce na ringu za 156 zlotych :P
Chyba wezme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium