SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216187

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Adamek i Klitschko po to trenowali całe życie żeby

Powiedz mi ile trenuje Pacquiao,Mayweather,Cunningham i inne gwiazdy boksu,mniej niż Klitschko i Adamek ? Nie,a ich oglądam za darmo,ale Team Adamka chce skorzystać,że rzadko kiedy jakiś Polak walczy o mistrza świata,a co dopiero o mistrza HW.Poza tym Kimbo za darmo na ulicy walczył a też lekko nie trenował,czołowi zawodnicy MMA przez pół swojej kariery nie dostaną takiej wypłaty jak Adamek,więc mi o tym ile on trenuje nie ******* bo on trenuje dla pieniążków,a boks to jego praca,a ja by pooglądać pracę górnika płacić nie muszę,więc chciałbym żeby również tak było z Adamkiem,no ale niestety.Dziwi mnie,a może nawet boli to,że Adamek obnosi się tak ze swoją wiarą,kocha pieniążki i to wie chyba każdy,zachowuje się jak dewotka i to w****ia,człowiek wierzący nie szpanuje tym,poza tym bogatemu trudniej dostać się do nieba niż wielbłądowi przejść przez ucho igielne,lecz pracuje na te pieniądze i ja mu ich nie skąpie,tylko niech nie mówi o kibicach,Bogu jeśli ma coś za uszami w tej kwestii,o PPV,stadionie udaje,że nic nie wie,wykręca kota ogonem,byleby nie stracić kibiców,bo mniej kibiców to mniejsze zarobki,za pół bańki też bym zareklamował ten napój,więc koło cuhja mi to lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lol, Mayweather często leci na PPV, Pacquiao podobnie, poprawcie jeśli się mylę, ale tak mi się wydaję.

W Polsce nie ma bo nikomu by sie nie opłacało.

Podobnie jak z UFC. W USA płacisz ogromną kasę za obejrzenie gali a u nas oglądasz za darmola na Orange Sport. I analogiczna sytuacja jest z walką Kliczko-Adamek, tylko że na odwrót.

Jeden z rekordów PPV to chyba Mayweather- De La Hoya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Panowie i Panie mała uwaga, co bedziemy dużo pisać o walce Adamek vs. Klitschko, u nas na każdym kroku się nas wykożystuje, mamy fatalną służbe zdrowia, gdzie w niektórych przypadkach czeka się kilka lat na zabieg, mamy syf w sądach w szkołach na ulicach itd. mamy jeden z najdroższych internetów w całej Europie, to samo jest z benzyną, nie stać nas na nic ! PZKosz nie stać na wykupienie ubezpieczenia Gortatowi, a Niemcy mają na wykupienie 5 razy droższego ubezpieczenia dla Nowitzkiego, Francuzi mają na 4 takie ubezpieczenia bo mają 4 graczy z NBA, nie mówiąc że Hiszpanie wykupili 6 takich ubezpieczenień, po co polaczek ma oglądać Mistrzostwa Świata i mieć troche radośći z wygranej rodaków, przeciez u nas wszystko jest tak "cacy" że nawet nikt nie ma czasu na oglądanie "durnych" wydarzeń sportowych, tak jest na każdym kroku, każde Mistrzostwa Świata, Europy czy Olimpiada, zawsze jestesmy na szarym koncu, a Niemcy,Rosjanie,Amerykanie itd. zawsze w czołówce, teraz też w tych 140 krajach trzeba dać "biedaką" zobaczyć walke za FREE, a w Polsce tak bogato, tak się przelewa, że co tam 40 zł za jakieś PPV.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Dobra przestańcie już pyerdolić ;) wszyscy wiedzą jak jest i każdy ma swoje zdanie...

Zajmijmy się walką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Zazwyczaj najwiecej maja do powiedzenia i narzekania Ci, ktorzy nie chodza na Wybory, od co!. Pozdro.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Powiedz mi ile trenuje Pacquiao,Mayweather,Cunningham i inne gwiazdy boksu,mniej niż Klitschko i Adamek ? Nie,a ich oglądam za darmo Bo byś i tak grosza nie dał za oglądanie ich walk. A Amerykanie by dali wiec jest u nich PPV. Teraz wszyscy w Polsce chcą oglądać walkę Adamka i PPV jest u nas.
Ale jak nie chcesz nie musisz płacić. Oglądać też

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Bolo, masz Jedynkę i Dwójkę w pakiecie kablówki?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Taka jest Polska.
Nie potrafimy porządnych dróg zrobić, a bierzemy się za stadiony najnowszych generacji, ppv i inne...

Wg. mnie to tak, jakby ktoś chciał wybudować dom bez fundamentów.
Polska taka była, jest i najprawdopodobniej będzie przez najbliższy okres czasu.

Proponuje zakończyć dyskusje, albo założyć inny temat na temat ppv.

To temat Adamka, więc dyskutujmy o Tomku Szkoda żeby syfić w takim temacie. WAR ADAMEK !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
OloKK pewnie pytasz dlatego żeby odpowiedziec mi żebym puścił sobie Klan albo M jak Miłość, ale wiesz co powiem Ci co zrobie, jestem ze Śląska mam bliziutko do Czech zrobie sobie wycieczke do Ostravy albo Pragi i tam sobie zobacze walke, wole wydać 60 zł na bęzyne i połaczyć przyjemne z pożytecznym niż hieną które zawsze mają mało oddać 40zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
BoloPL
Czlowieku wez Ty sie czlowieku ogarnij.
Chodzisz na wybory? To glosuj na ludzi ,ktorzy zreformuja i uporzadkuja ten kraj zebysmy rzeczywiscie dogonili, pod wzgledem ekonomicznym ,zachod.
Jesli nie widzisz takich ludzi to sam idz do polityki .
A jesli to rowniez nie to po prostu wyjedz z kraju , w dzisiejszych czasach nie ma z tym zadnych problemow...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium