SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216201

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No niestety, nie zawojuje HW, szkoda że nie chce wracać do CW, bo tam miał równe szanse i zamiatał.

Nie wiem czemu HBO nie jest zainteresowane pokazywaniem zayebistych walk w Cruiser. Przecież Cunnigham vs Adamek, to była poezja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Adamek w mediach cały czas powtarza, że chce walki z Władimirem. Nic nie spokorniał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bez kitu, trochę nie rozumiem Adamka. Po takim wpyerdolu, to ja nie wiem na co on liczy.

Są dwie opcje, albo faktycznie wierzy że wygra z Władimirem, czyli mówiąc wprost jest głupi, albo ( i to bardziej prawdopodobna opcja) wie, że nie wygra ale "kasa będzie się zgadzać".

Ja mówiąc szczerze, nawet specjalnie nie wyczekiwałbym tej walki, bo co tu wyczekiwać? Zero szans na wygraną.

W ogóle Adamek po tej walce mnie trochę irytuje.

Mówią mu wszyscy żeby zmienił trenera, a on na to "gdyby nie Roger przyjąłbym więcej ciosów" WTF? Co to za chvjowe podejście?

Poza tym mówi "gdybym wygrał to wszyscy by nosili na rękach Rogera, a że przegrałem to wszyscy go krytykują". No na serio? A to dziwne, może po prostu była chvjowa taktyka? Tak powinno być, że trener jeśli popełnił błąd taktyczny to jest besztany. Adamek widać tego nie rozumie.

Lewis też z uporem maniaka powtarza, że Adamek potrzebuje lepszego trenera. Zresztą do Arreoli przygotowywał go chyba głównie Shields, a to najlepszy wystep Górala w HW.

Kurde, lubię Adamka za jego boje, ale wydaje się być trochę betonem do którego nic nie dociera.


Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią ci ze jesteś osłem to je zignoruj. Jednak jeśli pięć osób mówi ci że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło...



Musiałem na niego najechać, bo jak pomyśle jakie walki tracimy gdyby był w CW to nie wytrzymuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
watpie zeby dostal walke z wladem on przeciez to samo z nim zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Dremor: "Musiałem na niego najechać, bo jak pomyśle jakie walki tracimy gdyby był w CW to nie wytrzymuję."

Dokładnie. W HW to jest uciekający pięściarz, który daje dobre walki, ale są bez nokautów. A wiadomo co się liczy w boksie

Już sobie wyobrażam te wojny z Lebiediewiem i Huckiem. To byłoby za***ste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Adamek do Cruiser mówi,ze nie wróci...

Tam rzucał czołówke na dechy(Banks TKO,Cunningham 3 nokdauny)...Byłyby mega walki,rywale o podobnej sile i gabarytach...

Ale w HW większa kasa...

Z Władymirem,Adamek BEZ SZANS.Skończy gorzej niz Eddie Chambers...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adamek okazał się kelnerem w tej walce...

Jak większość przeciwników K2.

Ale w HW większa kasa...

Jest zawodowcem. Walczy tam gdzie więcej płacą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale niech ktoś mi powie, jak to możliwe że w CW jest taka mała kasa? Przecież pojedynki Adamka z Cunnem albo Banksem, albo w półśredniej z Dawsonem i Briggsem to poezja!

Czemu pokazują Khana, Ortiz vs Berto itp? Ja nie umniejszam wyżej wymienionym, ale Adamek w CW i półśredniej robił super widowiska...


Dlatego tak sobie myślę, że może gdyby Adamek byłby cierpliwy i dał jeszcze w CW pare takich walk jak z Cunnem, to może HBO wreszcie skusiłoby się na te kategorie i może wreszcie ta kategoria nie byłaby olewana.

Teraz CW nie stoi na wysokim poziomie, ale to właśnie przez to, że Adamek dawał genialne walki i jakimś cudem hbo miało to w dupie.

Efekt jest taki że pięściarze nie walczą w tej kategorii, bo się mało zarabia, a zarabia się mało bo grube ryby nie wystawiają kasy, a nie wystawiają kasy bo... walczą tam kiepscy pięściarze (bo dobrzy, jak Adamek odchodzą)?

Naprawdę, byłbym wdzięczny gdyby ktoś ogarnięty w tej sprawie wytłumaczył mi to.


Przecież np w UFC waga półciężka ( czyli to samo co Cruiser w boksie) jest najlepiej obsadzoną wagą i jedną z najlepszych do oglądania, bo po prostu utalentowanych bokserów o tych gabarytach jest całe mnóstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Adamek dostał podobno za walkę z Cunninghamem 300tys zł,za walkę z Vitalijem dostał 10mln zł co bardziej się opłaca ? Walka o pas w HW ze sromotnym łomotem czy 30 w CW ? Gdzie więcej straci zdrowia ? Właśnie w tych 30 w CW,więc Adamek teraz spokojnie może zostać celebrytą i występować w reklamach.

Zmieniony przez - Don_Alex w dniu 2011-10-02 16:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale ja kompletnie nie o to pytałem. To co napisałes to każdy wie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium