SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215498

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
To chyba jasne, Adamek jest w szczytowej formie, a Roy to nie ten sam RJ co kiedys i taka walka nie mialaby sensu, a poza tym chcialbys widziec jak Adamek obija Legende?.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Prosilem o odpowiedz jarzynka...

Ale ok. Tak chcialbym widziec jak Adamek obija legende i mysle ze wielu, wielu innych rowniez. Nigdy natomiast nie chcialem zobaczyc jak Adamek obija nasza legende - Golote ( czy ta walka miala sens?). A jednak zobaczylem. Czy ludzie ktorzy chcieli tej walki nie kochaja piesciarstwa? Mozliwe, mozliwe tez ze kochaja bardziej kase. Ale jedno jest pewne, ze taka walka sie odbyla - a nie musiala. I wielu ja zobaczylo. Moze przez palce bo "kochaja boks", ale jednak. I walke Adamek - Jones rowniez wielu by obejrzalo. Moze za wyjatkiem jarzynka ktory naprawde kocha piesciarstwo Mam racje, czy sie myle?
Oczywiscie z pewnoscia bardziej emocjonujaca walka byloby spotkanie ich kilka lat wczesniej Ale nie bylo, nie bedzie , wiec koniec tematu.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sens ma, bo Gołota jest prawdziwym ciężkim, i pokazał Adamkowi z jakimi facetami przyjdzie mu się bić. Poza tym walka z Royem miała być już po Estradzie i Arreoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
No sorry posibble ale taka walka pod względem sportowym nie miała by żadnego sensu... Stary rozbity Roy obijany jak szmata w HW przez Adamka... To już wolę oglądać następne walki z zawodnikami pokroju Maddalone. Sportowo taka konfrontacja nie miała by kompletnie żadnego sensu, dla Tomka korzyścią było by oczywiście nazwisko legendy na swoim rozkładzie oraz spory dopływ gotówki. Ja osobiście bardzo się cieszę ,że nie doszło i nie dojdzie nigdy do tej walki.

Possible nie wie po co ta ironia, skoro ty chętnie obejrzałbyś takie starcie to ok fajnie, szanuję twoje zdanie

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 394
Haha... Przecież ja nie mówiłem, że teraz miałoby do tego dojść. Lecz kilka lat temu, a wtedy nie wierzę żeby średniego poziomu pięściarz "obijał jak szmatę" jednego z największych tego sportu...

Forza RK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 394
(nawet jeżeli ten prime będzie miał za sobą)

Forza RK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 394
Aha... Oczywiście ja też nie uważam, że to byłoby jakieś mistrzostwo świata pod względem rywalizacji sportowej ale chciałbym żeby ktoś starł pewność siebie z twarzy Adamka zanim został "gwiazdą" w polskich mediach...

Forza RK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Po prostu się nie zrozumieliśmy Grand nie napisałeś że chodziło ci o starego Roya a jeszcze niedawno były przymiarki do walki Tomka z Royem... Stary Jones to legenda bez dwóch zdać i Adamek nie umywa się do jego talentu i umiejętności i nigdy tego nie kwestionowałem ale nie jest to miejsce na tego typu dyskusje

Przy okazji edytuj swoje wypowiedzi

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-07-18 14:33:00

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Pekinu, dysponujący znakomitymi warunkami fizycznymi, Deontay Wilder (17-0, 17 KO), wyruszy niebawem do Poconos, by tam przez dwa tygodnia pomagać w przygotowaniach Tomaszowi Adamkowi (44-1, 28 KO). Polak trenuje obecnie do zaplanowanej na 10 września walki z obecnym czempionem WBC kategorii ciężkiej, Witalijem Kliczko (42-2, 39 KO).

Warto dodać, iż 26-letni Wilder nie tak dawno sparował także z Davidem Hayem, przygotowującym się wówczas do starcia z młodszym z ukraińskich czempionów - Władymirem.

- To wielki przywilej być zaproszonym do wspólnych sparingów przez boksera będącego w ścisłej czołówce wagi ciężkiej. Doda mi to pewności siebie i przy okazji pozwoli przekonać się, w którym miejscu w bokserskiej hierarchii obecnie się znajduję - powiedział Wilder.

- Mówimy o Haye'u i Adamku - pięściarzach klasyfikowanych w pierwszej "piątce" tej kategorii wagowej. Deontay nie może pozwalać sobie w trakcie takich sparingów na żadne błędy. Im więcej zbierze tego typu doświadczeń, tym lepszy będzie w przyszłości - dodał trener Amerykanina, Jay Deas.

Deontay Wilder na ringach zawodowych zadebiutował w listopadzie 2008 roku. Jak do tej pory stoczył 17 pojedynków, wszystkie z nich wygrywając przed czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4651
Ludzie, dziś to normalnie oczy przetarłam ze zdziwienia, że wyniki sondy są jakie są.
Tomasz Adamek na pkt? Aż 85 osób (45%)uważa, że w taki sposób wygra.
To przecież nieporozumienie na total. Obejrzyjcie sobie ostatnie trzy walki Vitalija i ostatnie trzy Adamka :D
W ogóle rozróżniacie tych braci? Vitalij to ten lepszy :) mówiąc krótko xD
Widzieliśmy walkę Władka z Hayem, gdzie kilka razy Władziu trafił czysto prawym prostym to ja sama czułam ten cios ;) nie mówiąc już o Hayu :D
Vitalij będzie walczył znacznie odważniej.
Prawda jest przykra, ale bądźmy obiektywni, Tomek tego nie wygra.
Jak Vitalij pociągnie serią prostych to Tomek nogami się zakryje ;)
Teraz to fakt, przesadzam, ale kilka tysięcy walk w życiu obejrzałam.

Sylwia Kusiak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium