SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215467

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Adamek u Lisa:




"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
najwieksza porażka jak dotychczas jesli chodzi o wydarzenie Adamek - Klitschko jest fakt, iz w internecie, czy w gronie znajomych czesciej dyskutuje sie o ppv, o rzekomym wyzysku grup promotorskich, obarczanie winy, bojkoty ppv itp itd zamiast pisac o samej walce, szansach, przygotowaniach, taktyce ...

Sam ogladne walke w multikinie, atmosfera moze nie taka jak na stadionie, ale na pewno bedzie fajnie, do tego wszystko bede widzial dokladnie, co byloby raczej trudne gdybym siedzial na stadionie w miejscach gdzie bilety kosztowaly 80 zl czy 150.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
A ja się już na przykład nie mogę doczekać 8 września kiedy to wejdę na 16(chyba) kanał w dekoderze UPC i zamówię sobie walkę, którą to następnie obejrzę wygodnie u siebie w domu z kolegami dnia 10 września, po czym ogromne koszta złotych 40- tu podzielę na ok.10 ( tylu nas będzie). A wy nie płaćcie i nie oglądajcie. Podzielę się z wami relacją na SFD.
Jeszcze jedno. Możliwość oglądania walki wam się nie należy. Adamek i Klitschko po to trenowali całe życie żeby samemu móc decydować kto może a kto nie może patrzeć na ich występ. Wam sępy podziękowali.

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Adamek to kozak nad kozaki ale ciągłe gadanie o wierze jest trochę męczące zresztą wywiady z Tomkiem nikdy nie były rewelacyjne ale nie będę tego oceniał. Mnie interesuje to co dzieje się w ringu a tam Tomek daje z siebie 150% i tak będzie i tym razem. Adamek da show !


^^
To jest do mojego wcześniejszego postu ale nie zdążyłem edytować...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja dziś puszcze kupon na Tomka, za 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
jarzynek masz rację z tym gadaniem o religii, ale dzięki niej Adamek ma taką psychę

On naprawdę musi bardzo mocno wierzyć, to bardzo rzadkie zjawisko
Jestem pewien że wiara maczała palce w jego jajach jak arbuzy

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-09-06 16:41:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Ali też miał miał mocną wiarę i jaja jak kokosy :p i dokonał rzeczy niemożliwych.

A mi się jednak wydaję,że PPV bardzo dobrze się sprzeda (chociaż jestem przeciwnikiem), większość z was w dzień walki w końcu ulegnie jeśli nic nie znajdzie...
Byłem dzisiaj w cyfrowym polsacie załatwić sprawy związane z abonamentem i tam było kilka osób pytających się o tą walkę, w tym nawet starsze panie(sadząc po pytaniach które zadawały boks to dla nich nowośc) :p więc nawet ludzie nie interesujący się boksem to kupią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
I stawiam 5 dyszek na Vitalija.
Chciałem stówke ale Adamek tą pewnością siebie mnie trochę zniechęcił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moim zdaniem ta walka jest bardzo dobra na start PPV w PL

wyobrazacie sobie, ze np. gale Wojaka jest w PPV?

ile osób by to kupiło?

Oglądanie jak Wawrzyki, Kosteckie i inni obijają kelnerów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Odliczam dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium