SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215453

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Poczekajcie, ma w sobie sporo zawzietosci - Kliczko okazal sie wczoraj lepszym sportowcem, ale nikt nie mowi ze tak bedzie zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla przykładu - Pudzianowski z charakteru jest chyba jeszcze bardziej zawzięty....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1627
"moze komuś się to nei podobać ale L.Lewis zamiótłby podlogę kliczkami gdyby nie przyszło mu się potykać z jednym z nich trochę za późno"

Obojętne mi to, ale moim zdaniem L. Lewis ze sporym prawdopodobieństwem przegrałby w każdym wieku, a to że miał szansę w starciu z Vitkiem wynikało z jeszcze małego doświadczenia Ukraińca, ponadto - większość z was pisze tak, jakby przemnażała wiek przez 2


"... tyle że bez genów i co za tym idzie warunków fizycznych niczego by w tym sporcie nie osiągnęli"

A kto by osiągnął?



Pośród ton idiotyzmów, które przewijają się w komentarzach w oczy rzuca się:
- nieświadomość wielkości sum pieniędzy, o jakie toczy się gra
- "kliczki wygrywajom bo som duże a inni nie som" to czemu makbrajt czy wałujef nie są czołówką HW?
- mit Tysona i jego PRIME, to już robi się jak z Chuckiem Norrisem, Tyson pokonałby każdego, a nawet jeśli nie to w PRIME na pewno tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Alhoon_ to masz glupie przyklady, po prostu.

Adamek, ktory zjadl zeby na boksie i Pudzianowski, ktory zjadl zeby na czyms zupelnie innym, ale cos mu odbilo i chcial sie przeniesc do swiata sportow walki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Moim zdanie Lewis wygrał by w każdym wieku...
Niektórzy piszą "jak Haye da rade Witkowi"... jak dla mnie nie ma jakichkolwiek szans.
Vitek jest dla mnie o wiele lepszym pięsciarzem niż jego brat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Zaiste, żyjemy w fantastycznych czasach dla czasach dla bokserów, gdyż wystarcza, że zachwiejesz przeciwnika w drugiej rundzie, by już do końca walki rozmyślać o zyskach, reklamach i dupie marynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Jeśli chodzi o Adamka to jest mi go potwornie żal z powodu jego bezradności. Ogólnie odkąd rozstał się z Gmitrukiem raczej się cofa niż rozwija.

A jeśli chodzi Kliczko to wg mnie Marciano by sobie z nim poradził był niewiele mniejszy i lżejszy od Adamka, a ustawiał znacznie większych od siebie i miał CIOS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Witam, panowie czy ktoś natrafił gdzieś na info ile osób wykupiło PPV ? bardzo mnie to ciekawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Niezłymi bajeczkami karmią się ci, którzy sądzą, że Kliczko walczył cały czas na 100%. Przecież on momentami wręcz dawał Adamkowi dojść do siebie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
CK_Kozak, to powiedz mi co zrobił Kliczko w 2 rundzie 10 sek przed końcem ? Adamek leży na linach, a Vito się zatrzymuje, patrzy i pokazuje mu, żeby wstawał. Co to miało być ? Poszedłby do przodu, to skończyłoby się co najmniej solidnym knockdawnem. Podobna sytuacja w 6 rundzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium