SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215435

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Eliasz powodzenia
No cóż skoro polityka ważniejsza Dla jednego to walka życia dla drugiego jak widać zwykła obrona... to w takim razie ile potrwaja Vitka przygotowania ? W najlepszym wypadku 3 tygodnie ,trochę mało.
IMO Tomek wypunktuje Vitka choć sam skonczy walke ostro poobijany to wydaje mi sie najbardziej możliwy scenariusz

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Myślę, że Vit jeśli 4 tygodni nie będzie miał przynajmniej, to przesunie walke... Tak sądzę.
Nie zaryzykuje straty pasa...
Ja myślę że punkt w kontrakcie na rewanż jest taki jak na walkę, i jest możliwość wyboru - K2 wybrali z którym będzie Tomek walczył, wybiorą z którym będzie rewanż.
Z jednej strony smuci mnie trochę to zamieszanie, bo w sumie obóz Vicia na Adamka to tylko 5 tyg miał byc, a tu się jeszcze skróci... Vitek po 4 tyg wyszedł do Sosny, i nie był w najlepszej formie jak na Niego...
Z drugiej strony jednak podziwiam Vitalija że jest politykiem na serio, nie pod publiczkę - o tym ze przerwał obóz i wrócił do kraju to dzisiaj nawet w radiu mówili..
Może coś zdziała


Co nie zmienia faktu, że jakby fatum ciążyło nad tą walką u Kliczki... Najpierw śmierć ojca, teraz to... Myślałem że Vicia przygotuje się jak zwykle odpowiednio i wygra na luzie, a tu będzie musiał ostro spinać poślady

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-08-07 01:49:25

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jak dla mnie to o żadnym przełożeniu walki mowy nie ma. 10.09 Witek się zgłosi we Wrocławiu czy jest przygotowany czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja juz widze jak to bedzie. Adamek dostanie becki na punkty. Po walce Vitko powie jakimi to jestesmy bratankami z Ukraina i mimo porazki Adamka musimy sie zjednac w walce o udane Ojro 2012, no bo przecie on wyoral 10 metrow plugiem na stadionie we Wroclawiu.





Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2011-08-09 01:38:03

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
No niestety też tak myślę, że po wielkim boju ewidentnie na punkty wygra Witek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
http://www.bokser.org/content/2011/08/10/115131/index.jsp



Vitaly kombinuje jak koń pod górę, żeby tylko włąśnie nie okazało się, że walka zostanie przełożona...!!! Szanuję starszego z braci Klitschko ale widac, że jego emerytura zbliża się już chyba coraz to większymi krokami... Vitka chyba bardziej niż do boksu ciągnie do polityki. Klitschko zrobił już wszystko w boksie co miał do zrobienia, teraz chyba czas najwyższy aby zajął się swoją drugą pasją a mianowicie polityką.
Takie zachowanie i zamieszanie jakie towarzyszy tym przygotowaniom może go na prawdę sporo kosztowac, we wsześniu wielu z nas może byc w szoku kiedy zobaczymy co będzie działo w ringu.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
najwyzszy czas zeby wkoncu sie zdziwił w ringu bo szybki adamek mu sporo zlej krwi narobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
O tak, na pewno. No i przeciez ma serce do walki, a inni nie maja.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
wiecznie nikt nie jest na szczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
i jak tam bull z tymi biletami na walke ??? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium