SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215986

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ja to chyba będę całą walke stał 10cm przed tv
Będą mega emocje a po wygranej Tomka bo nie ma innej opcji melanż do białego rana

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
już się nie mogę doczekać pozostało jeszcze 25 dni, 13 godzin, 51 minut i 24 sekuny

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Szansa na to, że walkę Adamka z Kliczką kibice obejrzą w otwartej polskiej stacji, jest bardzo mała. - Właściwie żadna - usłyszeliśmy od osoby świetnie znającej temat.

Tak naprawdę sytuacja wciąż jest bardzo skomplikowana. Do planowanej na 10 września we Wrocławiu potyczki Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką pozostały już tylko 24 dni, ale wciąż nikt nie może mieć pewności, w jakiej telewizji będzie mógł obejrzeć to wydarzenie. Ba, tak naprawdę nie wiadomo nawet, czy taka możliwość w ogóle się w polskiej telewizji pojawi. (...)

Może się jednak zdarzyć, że tuż przed walką Adamek - Kliczko ktoś zdecyduje się wyłożyć pieniądze, a kibice ostatecznie dostaną szansę, by zobaczyć pięściarzy w akcji. Najgłośniej mówi się oczywiście o Polsacie, który wyrobił sobie markę, prezentując mnóstwo boksu w ostatnich latach. Wczoraj dowiedzieliśmy się jednak, że szansa na to jest "bardzo mała, właściwie żadna". Polsat nie będzie też producentem sygnału z gali we Wrocławiu. Tym zajmą się Niemcy z RTL, którzy już pojawili się z wizytą. Oni też będą głowili się nad tym, jak zakodować sygnał na Polskę, co wcale takie proste nie będzie i najprawdopodobniej każdy, kto ma RTL, obejrzy galę z niemieckim komentarzem.


Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby żadna Polska stacja nie pokazała tej walki Pewnie 2 albo 3 dni przed pojedynkiem dowiemy się, że transmisja albo w Polsacie albo w TVP

No chyba, że się nie dogadają to zostaje RTL, którego sygnału z Astry na pewno Niemcy nie zakodują

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Dokładnie też tak myśle kilka dni przed ktoś wykupi, bez jaj żeby takiej walki nie było w TV.

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Nawet w PPV nigdzie po polsku nie bedzie ??

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
BRIGGS: KLICZKO BYŁ NA SKRAJU NOKAUTU
Leszek Dudek, boxingscene.com
2011-08-19

Były mistrz wagi ciężkiej, Shannon Briggs (51-6-1, 45 KO), planuje kolejny powrót. 39-letni 'The Cannon' zatrudnił nowego promotora i zamierza wrócić między liny na przełomie grudnia i stycznia. W swoim ostatnim występie, w październiku ubiegłego roku, Amerykanin został kompletnie rozbity przez Witalija Kliczkę (42-2, 39 KO), który po dwunastu bardzo jednostronnych rundach wygrał z nim 120-107, 120-107 i 120-105.

Pomimo straszliwego lania, jakie sprawił mu ukraiński champion, Briggs uważa, że był bliski zwycięstwa przed czasem i poradził sobie znacznie lepiej, niż chociażby Kubańczyk Odlanier Solis (17-1, 12 KO), który przegrał z Witalijem już w pierwszej rundzie.

- Udowodniłem, że nigdy się nie poddaję. W następnej walce Kliczko zmierzył się z Solisem, który przegrał już w pierwszej rundzie, a zarobił 1,7 miliona dolarów. Jak to możliwe, że on zarabia takie pieniądze, a Shannon Briggs nie może tyle dostać? Niepokonany zawodnik nie wytrzymał z nim nawet trzech minut. To tylko pokazuje, że ja i Witalij mamy niedokończone sprawy między sobą - twierdzi Shannon.

- Zraniłem go w dziesiątej rundzie. Kliczko się zachwiał i był gotowy pójść na deski. Dokonałem tego z jedną sprawną ręką. Teraz powrócił mi głód walki. Nie jestem skończony, jeszcze będę mistrzem świata wagi ciężkiej! - zapewnia potężny Amerykanin.



ludzie wstydu nie mają .... normalnie jak czytam takie wypowiedzi to sie takim błaznom licencje powinno zabierac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
chce postawić w c*** pieniędzy na over 9,5 tzn,że walka przynajmniej będzie trwać do 10 rundy. Co myślicie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Im bliżej tej walki tym bardziej nie wiem kto mógłby wygrać ;d jakieś dwa lata temu (o ile się nie myle) myślałem że Adamek nie będzie się równał z czołowymi ciężkimi, teraz to sam nie wiem, moim zdaniem najlepszą walkę dał nie z Arreolą a z Estradą. Adamek musi ryzykować, jego szczęka jest mocna ale przy skracaniu dystansu może się nadziać ;/ Mimo wszystko jestem za Adamkiem, lubię go i mam nadzieje że będziemy mieli mistrza świata ;p Postawie na wygraną Kliczki przez Ko (zawsze mój typ jest odwrotnością wyniku). Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Briggs chyba jeszcze nie doszedł do siebie po łomocie jaki mu sprawił Vitek, co za bzdury obrywał przez 12 rund i jeszcze kozaczy szkoda słów...

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Choć reklama w serwisach z filmami to margines, to urosła o 500 proc. w ciągu roku. Wciągnąć ją do głównego biznesowego nurtu może walka Adamek – Kliczko. Ipla chce ją sprzedawać aż za 29,9 zł.

„Puls Biznesu” zapowiada, że równie niecierpliwie jak kibice na wrześniową walkę Kliczko - Adamek czekają szefowie Ipli, oferującej treści wideo na żądanie (VoD). Powiązana z Polsatem aplikacja będzie częścią eksperymentu na dużą skalę - sprzedawania bokserskiego show w formule pay-per-view (zapłać za oglądanie).

Polsat liczy, że sprzeda dostęp do transmisji za 29,9 zł. Niejako przy okazji na wielkie chwile liczy Ipla, lider VoD. To ma być jeden z przełomów na rynku, na który marketingowcy patrzą coraz przychylniejszym okiem.

Być może bardziej niż o widzów, Ipli chodzi o udowodnienie siły rynkowi reklamowemu. Ten serwisy oferujące wideo na życzenie wciąż traktuje jako kwiatek do telewizyjnego kożucha, mimo że wartość rynku VoD w tym roku przekroczy 200 mln zł.

Powoli jednak wśród reklamodawców zaczyna przeważać pogląd, że należy docenić zalety reklamy w serwisach oferujących filmy i seriale w internecie. Jak wynika z najnowszego raportu Millward Brown SMG/KRC dla biura reklamy At Media takiego zdania jest już 7 na 10 spośród nich.

boxingnews.pl


Juz mnie to powoli zaczyna wkurviac. Dac walkę normlanie na polsacie(ZA DARMO!!!) i nie cudowac do urwy nedzy!!!

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2011-08-22 01:00:57

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2011-08-22 01:04:17

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium