SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215471

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748


No, Kliczko już leżał z mniejszym pięściarzem, więc Adamek ma szanę

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-09-01 23:47:52

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556




Adamek mega spokojny,

btw dziadek obok Adamka zauroczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Bigfrank to że Adamek nie spęka jest faktem oczywistym. I prawdopodobnie każdy kto chociaż trochę bliżej przyjrzy się karierze Tomka o tym wie. Góral ma cholernie twardy charakter i niezmąconą psychikę. Mnie już ten jego stoicki spokój przed walką w cale nie szokuje i nie dziwi ale ciągle budzi ogromy podziw i respekt. Tomek z taką samą pewnością wyszedłby do 200 tys ludzi bo on po prostu taki jest. Od lat pokazuje w ringu niesamowicie twardą psyche i jaja jak arbuzy.


Przepraszam ale mi gdzie to przeczytałeś bądź usłyszałeś ,że Adamek pracował nad siłą? Z tego co wiem to poprawiał poruszania się po ringu, szlifował prace nóg, obniżenie pozycji, szybkość, dynamika to jedne z podstawowych elementów na których skupiał się góral ze swoim teamem podczas tego obozu. Wiadomo Tomek przerzucał wiele żelastwa na treningach siłowych zorganizowanych przez Tylera Woodmana, walił młotem, przewracał opony ale to nie było sprawą priorytetową.


Być może siła mu trochę podskoczyła ale w tym pojedynku to jest nie istotne gdyż Adamek z pewnością zdaje sobie doskonale sprawę ,że siła nie będzie tu kluczem do zwycięstwa. Zresztą od samego początku jego drogi w HW dobrze o tym wiedział. Sam niejednokrotnie podkreśla to w swoich wypowiedziach, speed is power! Góral musiałby trafić Vitalija ciupagą między oczy jeżeli chciałby go pokonać przez KO innego sposobu na Vitalija nie widzę.


Zgadzam się Tomek to ułożony pięściarz, ułożony pod względem bokserskim, zdyscyplinowany i roztropny w pełni realizujący założenia taktyczne. Adamek potrafi szybko dostosować się do sytuacji panującej w ringu, doskonale wypracował sobie zmianę tempa. I co jak co ale cwaniakiem ringowym to on jest większym niż ci się wydaje, Adamek niejednokrotnie przechytrzył i oszukał przeciwnika w ringu, myślę ,że o Adamku można już powiedzieć ,że jest starym wyjadaczem. Nie ujmuję tu nic Vitkowi oczywiście bo on również ma po swojej stronie potężne doświadczenie na ringach zawodowych, facet nigdy nie odpuszcza ( nie liczę walki z Byrdem). Jeżeli starszy brat wygra z Adamkiem to spokojnie może jeszcze stoczyć dwa pojedynki przed sportową emeryturą. Ja jednak ciągle liczę po cichu na tą sensacje i zwycięstwo naszego rodaka. Nigdy nie byłem wielkim fanem Tomka ale kiedy trafia się taka szansa jak teraz to nie mogę nie trzymać za niego kciuków. Kto wie ale taka szansa i taka walka może się szybko nie powtórzyć! Vitalij musi się przygotować na ciężką przeprawę, ja już nie mogę się doczekać jego wkurzonej minki, która zarysuje się na jego kamiennej twarzy kiedy zrozumie ,że nie będzie to jednak tak łatwa przeprawa jak mu się wydawało!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
im blizej do walki tym wiecej nadzieji widze


adamek juz nie raz byl stawiany na straconej pozycji , nawet i w hw bo na wygranej adamka z arreola dalo sie ladnie zarobić

takze i niech tym razem historia sie powtórzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748





Yeah !!!

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Ten dziadzio z wywiadu widac,ze ma parcie na szklo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
walkę można też oprócz cyfry zobaczyć w cyfrowym polsacie!!! w usługa pay-per-view kosztuje 40 zł. dobrze bo myślałem że polsat tego nie pokaże.

Zmieniony przez - MTnew w dniu 2011-09-02 18:16:09

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Aaaaaaaa Ratunku
niech ktoś poda link do walki Adamka bo właśnie się dowiedziałem że te mendy z Polsatu tego nie pokażą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
jak nie jak tak

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
ale za 40 zł to tak jakby nie pokazali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium