SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216090

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
@klocuniek
Tyson "na bank" nie miał by szans z Kliczkami - to ręce i majtki opadają. Więcej szacunku dla mistrza, więcej szacunku dla logiki, więcej szacunku dla obiektywności.


@klocuniek Tyson to mój ulubiony bokser ze wszystkich dotychczasowych ;) Nawet Ali, Adamek, FOreman czy też którykolwiek z Kliczków nie budzi we Mnie takiego szacunku i sympati co ten były mistrz ;) ale mimo to chłodna logika i ciut doświadczenia stawia go na przegranej z Vitkiem (jak koledzy wspomnieli więcej szans miałby z Władkiem ale też ciężko byłoby).

Prawie wszystko co napisałeś zgadza się co do joty jeżeli chodzi o Historie Tysona. Jednak zauważ drobny szczegół, poruszasz bardziej kwestię jego psychiki oraz jego rywali ja natomiast poruszyłem kwestię stylu czyli tej strony praktycznej. Psychika ważna rzeczy zgadza się ale Kliczko to perfekcjonista z bardzo twardą psychiką. A do walki Lenox vs Tyson odniosłem się nie dlatego że Tyson był już skończony ale doskonale widać mankamenty jego STYLU gdzie właśnie one byłyby bardzo na rękę Kliczce.


P.S. Ej chłopaki dziś patrzę w telewizji i nie dowierzam dosłownie :P Jarosław Kaczyński napisał list do Adamka podziwiający go i jego walkę oraz ciągłą chęć uzyskania pasa mistrzowskiego. Czyżby p. Jarkowi skończyły się Moherowe berety? A może teraz myśli, że przeciągając Adamka na swoją strone przeciągnie też kibiców? Szuka poparcia? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...A może teraz myśli, że przeciągając Adamka na swoją strone przeciągnie też kibiców? Szuka poparcia? :P

Żeby tylko Adamkowi nie przyszło do głowy zająć się teraz polityką, wstąpić do PIS i kandydować w jakiś wyborach

Z drugiej strony, to by było dobrze zagranie ze strony J.K.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
p. Jarosław chyba napisał ten list pod wpływem informacji po problemie z samolotem Adamka. Mniejsza o to byle Adamek nie szedł śladem Kliczków i trzymał się z dala od Polskiej polityki tym bardziej od PIS'u

Hmm co do Bloodworth'a to Adamek nie ma nic do stracenia zmieniając trenera. Wie ktoś kogo to była decyzja o zmianie trenera? Jego teamu, Gmitruka czy samego Adamka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
List Jarka K. do Tomka jest oczywisty.
Jarek celuje w elektorat Radia Maryja i TV Trwam. A że Tomek ciągle podkreśla jaki on jest dobry katolik (również były przychylne wzmianki o nim w TV Trwam) to oczywiste staje się to, że Jarek nie tyle co jest fanem talentu i zaciętości Tomka, co sympatii którą ma u moherków.

Krótko mówiąc - chce się trochę ogrzać przy gwieździe Tomka.

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
smalec



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Tyson zmiata z ringu Włada,lecz przegrywa z Vitalijem.

Swarmers beat Boxers.Slugger beats Swarmer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Panowie :

Mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej, Marco Huck (33-1, 24 KO), odpowiedział na zaczepkę mistrza świata WBC wagi ciężkiej, Witalija Kliczki (43-2, 40 KO). Przypomnijmy, że po walce z Tomaszem Adamkiem (44-2, 28 KO), starszy z ukraińskich braci powiedział rosyjskim dziennikarzom, że Huck swoją ciągłą paplaniną zaczyna mu przypominać Davida Haye`a (25-2, 23 KO), po czym zaprosił go na sparringi by "skopać mu tyłek":

- Czytałem w prasie wypowiedzi Hucka i mogę powiedzieć, że jest dobrym naśladowcą Haye`a. Naoglądał się zbyt wiele Davida i próbuje stosować tę samą technikę wypowiedzi. Jestem przekonany, że boksujący w naszej grupie Ola Afolabi już w niedalekiej przyszłości odbierze mu tytuł.

- Kliczko zamiast walczyć z niby-bokserami, powinien zmierzyć się z prawdziwym mężczyzną - powiedział oburzony Huck. - Chciałbym z nim stoczyć pojedynek, a nie sparring. Po co mi sparring? Chcę zburzyć mit Witalija na oczach całego świata. Zanim pójdzie na emeryturę, musi zmierzyć się z prawdziwym wojownikiem.

- Witalij, jak dotąd boksowałeś z samymi chłopcami, którzy nie mieli ani serca ani odwagi. Jestem człowiekiem z wielkim sercem i złamię twoje. Jeśli chcesz ze mną walczyć, możemy natychmiast stanąć do walki. Nie jutro, ale już dzisiaj - zapowiedział Bośniak z niemieckim paszportem.


źródło - boxer.org


Życzę temu pedziowi, żeby dostał walkę z Vitem

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Odnośnie linka Sandwich16 podaję sposoby ściągania z youtuba









Program to DownloadHelper. Jeśli ktoś będzie chciał pobrać film podany przez Sandwich16 to ustawia najpierw rozdzielczość filmu a potem klika po lewej stronie na ten trójkącik pomiędzy 3-ma kulkami a polem gdzie wpisujemy adres www i wybieramy pobierz.

Może komuś się przyda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
LOL. Huck jest prostym bokserem. Przypala się i rozwiązuje akcje siłowo, a jego siłą z Wita to trochę nieporozumienie. Witek by go ciężko znokautował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Huck prowokuje, ale w kiepskim stylu. Najpierw niech pójdzie do ciężkiej cwaniak a potem niech robi hype na walkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium