SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215459

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
***... tą walke, płace abonament radiowo telewizyjny, płace kalbówce co miesiac 75zł i co się okazuje walki nie zobaczę, bo zablokują mi polsat sport i beszczelnie to samo zrobią z RTL-em, zaraz po walce czyli 12 (11 niedziela) lece do biura mojej telewizji kablowej i wypowiadam im umowe, niech beszczelne chamy rządne kasy zopomną że dam się dymać i że za co kolwiek wysle smsa w wysokości 40zł, każdy kto to zrobi jest dla mnie skończonym *****em, podobno tylko na to czekają te hieny i to samo chcą zrobić z galami KSW jeśli tylko wypali PPV przy okazji tej walki, także niech każdy pier..... się 4 razy w głowe zanim komukolwiek wyśle sms-a !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
Tez sie interesuja boksem ale nie zaplace 4ozl za transmisie, nie beda robic z ludzi frajerow. Tak naprawde wszystko jest robione za nasze pieniadz, adamek bedzie walczyl na panstwowym stadionie a nie na jakimś prywatnym. pozatym to rtl powinno nam slono zaplacic ze my bedziemy chcieli aby oni to transmitowali , a oni jeszcze laske robia ze nam puszcza sygnal, wole wydac te 4o zl na byle *******e niz dac frajerom zarobic. proponuja zalozyc temat gdzie bedzie mozna wklejac same linki z transmija live w necie, bo przeciazenie bedzie spore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
No szacun BoloPL , po części racja. Ale myślę że KSW nie ma takiego przebicie do PPV.

Force !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ale tu co niektórzy są śmieszni Gówniarstwo wychodzi niestety Nie obejrzycie najważniejszej walki w życiu, bo postanowiliście na złość mamie odmrozić sobie uszy i nie wykupić możliwości oglądania, bo tak naprawde nie rozumiecie na czym świat polega, czyli na biznesie. Juz pisałem: niech jeden z drugim stworzy sobie prywatną telewizje, a później rozdajcie za free tak wielkie wydarzenia. Wnioskuje że bardzo młodzi jesteście i jeszcze sporo doświadczeń przed Wami.
A tak miedzy nami, to mam kilka biletów i chętnie się ich pozbęde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Czyli RTL już na pewno zakodowany tak ? Ja tam wole dać zarobić w kinie i obejrzeć w dobrej atmosferze

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Za jakie free? płace 2 abonamenty jakie free? jak KSW postanowi też zrobić PPV (narazie tylko mówią o galach z udziałem Pudziana) też będziesz słał sms-y? jak Polsat Sport zrobi PPV na mecz Legia-Wisła, Ruch-Górnik, Lech-Legia itd. też będziesz słał? jeśli tak to zwolnij się z obecnej pracy i szukaj takiej gdzie zarobisz 10tys. złoty, no chyba że ujmniesz dzieciakom z gara i bedziesz słał co kilka dni sms-y na jak to mówisz najwazniejsze wydarzenia, dla mnie to zwukłe ruchanie klienta i wkładanie mu łap w portwel na jego oczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
eliasz79 widze że lubisz byc ruchany na kazdym kroku, widze ze jestes odemnie starszy pare lat ale nadal mozg dziecka, nie rozumiesz ze to łamanie praw? Jezeli za coś płacisz to masz prawo to obejrzec a nie wymyslanie jakis kodowanych meczów. Dam ci przykład. Idziesz na mecz piłki noznej masz wszystko opłacone i nagle w czasie drugiej połowy konferansier mówi ze trzeba jeszcze zapłacić dodatkowe 45 zl aby obejrzec druga połowe meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
moim zdaniem eliasz79 ma racje ja chetnie zaplace to 40 zl bo wlasciciele stacji powinni zarabiac i chetnie zaplace tez za kazde wieksze wydarzenie w systemie ppv a nawet za dobry film, uwazam ze powinni to wprowadzic ze skutkiem natychmiastowym mimo ze sam zarabiam nie wiele i na nic praktycznie mnie nie stac chce pracowac po to zeby moc kupować ppv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Ale nie takie drogie bez przesady...4dychy.
Zwłaszcza jak na pierwszy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
było już milion razy ,ale się zapytam.

Czy walka będzie na polsacie sport?

Ja kvrwa zapłacę, mając cichą nadzieję, że się udławią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium