SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216047

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
fajny utwór a stadion też niczego sobie. co chcesz od stadionu Vegeta?
a co do walki to nokaut jest całkiem możliwy na witku. zlekceważy adamka ten doskoczy i jak uderzy soczyście na szczękę to może go powalić mimo tego że adamek ma słaby cios. nie ma boksera na świecie którego nie da się powalić. wystarczy celny, mocny cios prosto w szczękę. nokaut jest możliwy ale tylko na 1%.

wierze że adamek wygra na punkty

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1233
Szykuje się największe lanie i największa wypłata w życiu Adamka. A walkę zawsze można obejrzeć na Al Jazeerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
na Al Jazeerze zwykłej czy jakiś kanał sportowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
george62 jakie największe lanie dla adamka??? widzę że sami optymiśći na tym fotrum

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cholera jasna no wstyd z tym stadionem... Ale wygrana Adamka zrekompensuje tą nie małą wtopę

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
co wam nie pasuje w stadionie?

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
troche jeszcze czasu mają zeby ogarnąć do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2505
Faktycznie dobrym pomyslem jest multikino ktore oferuje walke za 39 zl na kinowym ekranie :) jak dla mnie bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1233
@Zakar: na sportowej, w platformie N.
@MTnew: jakby nie patrzeć, będzie największe lanie w karierze Tomka. Z Dawsonem przegrał, ale przez ostatnie 3 rundy kibice mieli sporo nadziei i sensacja wisiała w powietrzu. Tutaj Adamek nie ma szans choćby mocniej wstrząsnąć Vitkiem. Wygrana na punkty jest bardzo mało prawdopodobna. Bez wątpienia najtrudniejsza walka w karierze Polaka.

Duża ilość osób, tak ślepo wierzy w zwycięstwo Górala. Tak samo miało być w opinii Ceziego i paru innych gagatków ze spasionym amatorem Solisem, wielu też wierzyło w zwycięstwo szczekającego Davida "Złamałem palec" Haye'a. Jestem całym sercem z Adamkiem, ale jego zwycięstwa we wrześniowej batalii jakoś nie widzę.

Zresztą, 11 września wejdę na forum i wtedy pogadamy ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
walka najtrudniejsza ale nie do nie wygrania. trochę optymizmu george62

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium