SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215509

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
MTnew, nie miałem na myśli tego, że Adamek będzie starał się znokautować Vitka. Chodzi mi o to, że podobnie jak Haye, nie będzie wstanie skrócić dystansu i stanie się bezradny w tej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
haye nie chciał skracać dystansu jakbyś nie zauważył

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Bo wiedział czym się to dla niego może skończyć. Adamek też zapewne zdaje sobie z tego sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
nie. haye miał po prostu inną taktykę i dlatego nie skracał dystansu

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
To jest czas Adamka , teraz albo nigdy
Tak naprawde ta walke powinni promowac pod haslem "Last hope" ...
Tomek walczy nie tylko o pas WBC ale rowniez o przejscie do historii jako jedyny piesciarz ktory zdobyl tytul mistrza kolejno w trzech najwyzszych trzech kategoriach(LHW,CW,HW) jednoczesnie konczac dominacje braci -mysle ze moze bedzie mogl pokusic sie nawet o przyjecie do Hall of Fame .
Adamek zdaje sobie doskonale z tego sprawe,gdy on ciezko trenuja bracia urzadzaja sobie tournee po krajach...
10-11 wrzesnia tak naprawde zdefiniuje kariere Adamka,wszystko w zaleznosci od wyniku..
Poprawny wystep to za malo, tu sie liczy tylko zwyciestwo - "get title or die tryin'" (w sensie metaforycznym oczywiscie )

Zmieniony przez - GRoX.pl w dniu 2011-07-11 00:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Dużo ludzi z sfd wybiera sie na walke?

Może założymy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Adamek to jest konkretny gość i to mi się w nim podoba! Facet wie co go czeka i na pewno da z siebie to 120% podczas przygotować a w ringu nawet 150 albo 200%. Dla mnie to brzmi na prawdę nierealnie i kosmicznie wręcz kiedy słyszę jak z ust Tomka padają słowa o pokonaniu jednego a później drugiego z braci... Trzymam za niego kciuki ale to co mówi góral chyba do mnie nie dociera, gdyż wydaje mi się to wręcz nie możliwe.... Na pokonanie Vitka przez Tomka, jestem skłonny przystać i też tak obstawiam ale na wygraną z Władimirem nie jestem już tak nastawiony...

Spokojnie GroX Vitali na pewno nie zlekceważy Tomka, jestem święcie przekonany ,że starczy mu czasu na odpowiednie przygotowanie .

Ja planowałem wyjazd na gale do Wrocka ale niestety sprawy się skomplikowały i gale obejrzę w TV bądź w lokalu...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748


Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium