SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215444

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
http://www.bokser.org/content/2011/06/20/110540/index.jsp




Adamek niebawem zaczyna tyrać do walki z Vitkiem, ciekawe jakich sparingpartnerów załatwi team Tomka na Klitschkę, mam nadzieję ,że nie będą oszczędzać w doborze... Przydałby się ktoś taki jak np: Austin, Thompson, Helenius (kontuzja), Austin... To jest walka życia Tomka więc wszystko musi być dopięte na ostatnio guzik i wszystko musi być na najwyższym poziomie.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311




dobra muza ;d

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Mam nadzieje ,ze Tomek wyjdzie tradycyjnie przy Funky Polaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/11080-20-40-pln-za-ppv-na-adamek-kliczko#comments


Beznadzieja jednym słowem... Nie wiem kto na to pójdzie ale w Polsce takie coś nie przejdzie... 40 zł zapłacę za transmisję a za 80zł już mogę obejrzeć na żywo...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Jeżeli ma być ppv to nie wykupię tej walki dla zasady, choćby miała kosztować symboliczną złotówkę.

Nie po to kur..a płacę abonament polsatowego dekodera, żebym musiał dodatkowo dokładać do interesu.

Ameryki im się zachciało. Banda błaznów.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ps. Na pewno Tomek wyjdzie do Funky Polaka, ta piosenka towarzyszy góralowi od pierwszej walki z Briggsem. Z tego co pamiętam to chyba tylko raz wyszedł do innej nuty a mianowicie do walki z Pinedą w Spodku 2007 roku. ( To chyba był soundtrack z Matrixa o ile się nie mylę ).

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
oj, będzie klapa niestety, po pierwse za drogo jak na debiut ppv w Polsce (na taką skalę), po drugie pewnie połowa tych co chce obejrzeć nawet nie będzie wiedziała JAK zapłacić itp. albo zwyczajnie im sie nie bedzie chciało doszukiwać co, gdzie i jak

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-06-27 14:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
PPV nie wykupię...*******eni impertynenci z Polshitu...Też mam dekoder-również nie wykupię dla zasady.Na c*** abonament płacę ? Przerzucam się na n-kę...Stream



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-06-27 16:27:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-06-27 17:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
To i ja pozwolę sobie pogdybać Ja to widzę tak:
Klitschko do tej walki podejdzie podobnie jak do pojedynku z Sosnowskim, wiedząc (i słusznie) że żeby Adamek wyrządził mu jakąś szkodę musiałby zatopić rękawice w żywicy i potłuczonym szkle Pierwsze 3 rundy Adamek przetańczy dookoła Vitaliia, coś tam pewnie trafi, zdumiona publiczność powie "aaaaaaaaawwwwwww". Od 3ciej rundy szybkość Adamka będzie sukcesywnie neutralizowana aż w okolicach 8 Adamek będzie zbierał wszystko jak leci i wyląduje na deskach...a potem wstanie i znokałtuje Klitschkę backfistem Tomek nie ma szans na wygraną, ale ma duże szanse by dać naprawdę dobrą walkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium