SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215876

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No dobra, ale np cyfa + mimo wszystko blokuje chyba RTL. Jak to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531




Stadion na 2 dni przed...

http://www.bokser.org/content/2011/09/08/162326/index.jsp 

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Zapewne zrobią to tak,żeby wszysscy mogli się obłowić.

Podejrzewam,że sygnał RTL na Polskę będzie nie zakodowany przez jego źródło, a więc samą stację RTL, natomiast łapska położą na tym same platformy cyfrowe w naszym kraju i na czas walki zablokują możliwość odbioru tegoż sygnału na dekoderze. Suma sumarum szeregowy Kowalski prędzej obejrzy walkę na satelicie, kablówce czy też innym tego typu medium, ale może nie zobaczyć tejże na platformach cyfrowych właśnie.

Osobiście poczekam do soboty i zobaczę co zrobi Polsat. Jeżeli zablokują mi dostęp do kanału, o którym już wiemy ze źródła,że kodowany być nie może to wypowiadam im umowę pryncypialnie.

Czemu tak mnie to w****ia?Bo tu nie chodzi o 40 zł, ale o jawne łamanie praw konsumenta.A na szwindle jestem uczulony.

Na pohybel s****ysynom



Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-09-08 17:15:37

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Żałosne jak niektórzy życzą Adamkowi porażki przez to całe PPV.

W jakim świecie trzeba żyć, żeby myśleć że on to wymyślił?

To że taki pomysł do Polski zawita było kwestią czasu, jakoś w Ameryce nie narzekają na to, a za każdą galę UFC bulą 50 dolców około ( a ja oglądam na Orange Sport).

Nie chcecie, nie płaćcie, ale już przestańcie pyerdolić o tym bo rzygać się chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Ano też mnie to rozkłada na łopatki. Można zarzucać dziadostwo tv, ale dlaczego życzyć przegranej Adamkowi?

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Stadion jest gotowy, ale na zewnątrz muszą sprzątnąć ten śmietnik. 2 dni powinni to ogarnąć ale prace pewnie potrwają do kilku godzin przed walka... w ogóle nie rozumiem po co tak sie uparli z tym stadionem nie można było w Gdańsku czy Poznaniu zrobić tej walki ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Vitalij już ma swoje lata,do tego dawno nie walczył.Waham się czy postawić na win Adamka na pkt czy na win Vitalija na pkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Nie będzie blokady RTL-u

Szczerze mówiąc to już się nie mogę doczekać tej walki Obyśmy ją długo i mile wspominali

Let's get ready to rumble!

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Skąd wiesz ze nie zablokują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Pewnie dlatego walka we wroclawiu jest bo kliczko ma duzo kibicow w niemczech i to pewnie ze wzgledow logistycznych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium