SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215838

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
sparing mówi generalnie tyle co nic

bo Kliczko nawet w minimalnym stopniu siebie nie przypomina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Kliczko - Adamek jednak w PPV


PS: Denerwuje się pan przed walką? Do dziesiątego września zostało mało czasu, a stadion nie jest gotowy, nie wiadomo kto pokaże to w telewizji itd.

Berd Boente: Żadnych nerwów. Rozmawiam z ludźmi, którzy odpowiadają za stadion i zapewniają mnie, że będzie dobrze. Sprzedano już 40 tysięcy wejściówek, zostało tylko dwa tysiące biletów dla VIP-ów. Jest dobrze, przecież nie sprzedawalibyśmy biletów, gdyby coś miało pójść nie tak. Od początku wiedzieliśmy, że będzie trudno, a wszystko uda się na styk. Nawet gdyby ze stadionem było coś nie tak, to i tak walka odbędzie się we Wrocławiu, tylko w hali.

PS: W hali?! Takiej wersji nie słyszałem.

Zapisaliśmy to w kontrakcie. Prezydent Wrocławia, pan Rafał Dutkiewicz od początku mówił, że ta walka musi się odbyć we Wrocławiu. Wszystkie plotki o przenosinach do Berlina i tym podobne są nieprawdziwe.

PS: A polscy kibice zobaczą starcie w jakiejś telewizji?

Oczywiście. Walka będzie sprzedawana w systemie pay-per-view. Pokaże ją pewnie Polsat, Canal+, UPC oraz kilka innych platform i kablówek. Rozmawiamy, ale zanim nie skończymy, nie mogę zdradzić szczegółów. Wiem, że to wszystko dzieje się późno, ale teraz niczego już nie wymyślimy. Podkreślam jednak – walka w Polsce będzie pokazywana w systemie pay-per-view przez kilku pośredników, pewnie czterech, pięciu lub sześciu.

PS: Czasu na promocję nie ma wiele.

Wiem, ta technologia użyta będzie w waszym kraju po raz pierwszy, lecz nie martwię się tym. Czeka nas wielkie wydarzenie. Sami o tym wiecie. Adamek i Kliczko to wspaniałe nazwiska i jestem przekonany, że nawet jeśli umowy z transmitującymi podpiszemy w poniedziałek przed walką, to i tak będzie dobrze. Ludzie będą chcieli ją obejrzeć. Dzisiaj wszyscy o tym piszą i mówią. Tak samo było przed starciem Władymira Kliczki z Davidem Haye. Kibice kupowali prawo do oglądania walki w ostatniej chwili.

PS: W Polsce obejrzą sobie w RTL. Za darmo...

Nie ma mowy. Obraz będzie zakodowany. Jeśli ktoś się nie dostosuje, będzie miał problemy.

PS: Sprawdził pan prognozę pogody na walkę?

Jest za wcześnie. Przed Kliczko – Haye to robiłem, miało świecić słońce, a była ulewa. Teraz nie chcę wiedzieć. Damy sobie radę tak czy inaczej. Jeśli spadnie deszcz, rozłożymy dach nad ringiem. Czy VIP-y mogą zmoknąć? Na bilecie nie będzie napisane, że zagwarantujemy dobrą pogodę.

PS: Kiedy Witalij przyjedzie do Polski?

W niedzielę przed walką, czyli prawie tydzień wcześniej. W poniedziałek czeka go konferencja, we wtorek otwarty trening, a w piątek ważenie.

PS: Jeśli Adamek wygra tę walkę, czy spotka się z Władymirem?

Po pierwsze nie zdradzam szczegółów kontraktu, a po drugie: Tomasz Adamek nie wygra.
boxingnews.pl






Cholera jednak pay-per-view a ja głupi się jeszcze łudziłem ,że być może otwarty Polsat to puści... RTL też będzie zakodowany... Genialnie

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
w Polsce ten system nie wypali, nie ma szans, ludzie za pooglądanie walki nie zapłacą, coś i tak wykombinują żeby nie płacić a pooglądać, przez internet może jakiś inny kanał się znajdzie który będzie transmitował pojedynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
czego ma nie wypalić? a przez internet to się do du*py ogląda niewyraźny obraz i wogóle

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Cholera to już tak na 100% ? :/
No cóż będzie się trzeba złożyć z kumplami

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tez bez przesady

30-40zł za walke to może i sporo, ale po pierwsze:
pewnie mało kto będzie tą walkę oglądał w samotności, więc przy 3-4 osobach koszt już taki duży nie jest

a dwa, jest to krok do przodu, więc taka walka to idealne przetarcie dla PPV w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
czego ma nie wypalić?

Bo Polska nie jest na tyle "nowoczesnym" krajem. Tak na przykładzie: czlowiek ktory boksem intresuje sie tylko "w niedziele" w zyciu nie da nawet 20zl na ppv, zobaczy wynik w wiadomosciach i tyle. Straci na tym tylko boks. No ale moze ja teraz to ppv nie wypali to sie ogarną ludzie odpowiedzialni za to

ale nie wszystko jest jeszcze stracone... moze

Damix, ty chcesz ppv w Polsce? chcesz placic dodatkowe pieniadze, zastanow sie

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2011-08-24 16:47:48

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Jesteśmy zbyt biednym krajem i puki się to nie zmieni puty żadne PPV nie powinno mieć miejsca w PL... To będzie totalna klapa, jeżeli natomiast otwarty Polsat zdecydował by się pokazać walkę to przewiduję ,że mógłby paść rekord oglądalności od dobrych paru lat!



Vitalij już zapowiada KO na Adamku... Swoją drogą ciekawe skąd ma tą ****ę pod okiem, wątpie żeby jakiś sparingpartner mu zorbił krzywdę (żart). Może na Ukrainie zrobił dym i rzucił się na kilkunastu chłopa







Im bliżej walki tym coraz to ciekawsze tematy są poruszane jak np kwestia kontuzji Vitalija podczas walki z dużo mniejszym Byrdem, ludzie spekulują i snują domysły... Niektórzy twierdzą iż starszy z braci nie wytrzymał psychicznie i sfrustrofany tym iż nie może powalić małego Chrisa postanowił zrezygnować (mimo iż prowadził wyraźnie na kartach sędziowskich). Ja jednak tą historię wkładam między komiksy fantasy oraz bajki dla dzieci z potężnie rozwiniętą wyobraźnią... Moim zdaniem to po prostu była kontuzja barku i nie było tam żadnego symulowania, Vitalij pewnie czół potworny ból i prawdopodobnie dobrze zrobił rezygnując gdyż mogło by go to kosztować poważną kontuzją i być może niepewną przyszłością... Zresztą w walce z Lewisem pokazał że ma jaja jak arbuzy i charakter godny mistrza. Ciekawi mnie też oczywiście jakie zabiegi bądź jakie specyfiki Vitek przyjmował że teraz jest taki twardy... Chodzi mi oczywiście o urazy... Kiedyś nieustannie był dręczony kontuzjami, przecież odwołał walkę z Rahmanem i postanowił zakończyć karierę ze względu na kontuzję kręgosłupa... Później wrócił i wszystko mu chodzi eleganco. Vitalij wygląda na prawdę fenomenalnie jak na swoje 40 lat, z całą ogromną sympatią dla naszego Andrzeja ,którą go oczywiście darzę muszę przyznać że na on w jego wieku był już potężnym klockiem styranym borykający się z wielona urazami. Cały czas przed walką byłem spokojny o zwycięstwo Tomka jednak teraz wkradł się do mojej głowy cień wątpliwości... Ale i tak dalej obstaję przy swoim czyli zwycięstwie górala na punkty.




Kwestia podbitego oka wyjaśniona






Vitalij podał również jendą z recept na siebie samego





Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-08-24 20:04:58

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Potworny ból przy takim poziomie adrenaliny,do tego po walce dawał wywiad.Miał do przeboksowania trzy rundy,strasznie to dziwne,gdzie jego serce ? Byrd nawet mu nie zagrażał.

Adamek wygra,co Vitalij miał za sparingpartnerów w ogóle ? Powolni w porównaniu do Tomka,a do tego Vitalij przyjął od jakiegoś sparingpartnera dość dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748













Vito szczupły na gębie chyba jak nigdy...

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-08-24 20:29:07

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium