SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215817

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
"Z tą techniką to zależy jak technikę traktować. Jeśli jako podręcznikowy wzór, to Vitaly jest cienki."
Pod tym względem Ali też był dość cienki(i wiele innych dobrych bokserów):



Ale na ringu było całkiem inaczej...
Dlatego dla mnie technika podręcznikowa ma być postawą z której najlepsi bokserzy wyrzucają rzeczy które im nie pasują i zastępują innymi skuteczniejszymi tworząc charakterystyczny dla nich styl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Wiedziałem,że tygrum jako fanatyczny kibic Vita, będzie coś wiedział na ten temat.

Za nieomylnym źródłem wiedzy, jakim jest wikipedia.

"Reid is the only man ever to knock down boxing champion Vitali Klitschko in a kickboxing match. He managed to knock him down with a spinning back kick to the jaw.(...)".

http://en.wikipedia.org/wiki/Pelé_Reid

Swoją drogą Reid niezły zabijaka.





Zmieniony przez - kotaro w dniu 2011-07-06 21:27:52

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
Zdaniem Adamka Anglik w pojedynku z ukraińskim "doktorem Stalowym Młotem" ograniczał się do defensywy i pojedynczych ciosów. - A jak mówi mój trener Roger Bloodworth, z którym oglądałem walkę, jednym ciosem się nie wygrywa z takim pięściarzem jak młodszy Kliczko - komentuje Polak w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Adamek oglądał pojedynek dwóch sławnych pięściarzy na gali w Hamburgu w towarzystwie swojego trenera Rogera Bloodwortha, który zwracał uwagę na szablonowe ataki Haye'a i dziwił się, że Kliczko go nie kontruje.

- Anglik walczy frontalnie, nie schodzi na boki, ja będę robił inaczej - zapowiada przed walką z Witalijem Kliczką 10 września 2011 roku "Góral".

- Będę atakował, bił długie serie, forsował tempo. Będę przygotowany na 15 rund, nie na 12 - dodaje w rozmowie z "Rzeczpospolitą" były mistrz świata w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej.

35-letni "Góral" wyśmiewa także wymówkę Haye'a, który po walce powiedział, że pokazanie pełni możliwości uniemożliwił mu złamany trzy tygodnie przed pojedynkiem mały palec u stopy.

- Lepiej niech się nie wygłupia. Ja walczyłem 12 rund z Paulem Briggsem ze złamanym nosem i wygrałem - nokautująco podsumował usprawiedliwienie Haye'a Tomasz Adamek.
żródło WP.Pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Dobra dobra... tylko niech nie zapomni, żeby nie jeść owoców morza przed walką.

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Czyżbyś apelował do porażki z Dawsonem i legendarnej sraczki?

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
No coś ty... po prostu dziele się swoim doświadczeniem

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Za pierwszą walkę z Briggsem ogromny szacun, walczył 12 rund ze złamanym nosem pokazał tą walką cholernie twardy charakterek i zawziętość. Ale sraczka w walce z Dawsonem mało mnie przekonuje... Jest bądź był materiał video na youtube. Cała transmisja z Showtime i reporterka pyta już w szatni Adamka jak się czuje itd a Tomek przez Zygmunta Rozalskiego odp że niby bardzo dobrze i ,że to jego odpowiednia kategoria wagowa w której czuje się bardzo dobrze... Kilka godzin później jednak Tomek wyznał ,że katował się zbijaniem wagi i była to dla niego straszna męczarnia... Moim zdaniem to jednak tej nocy po prostu lepszy był Chad i tyle.

Adamek jest tytanem pracy i na treningach będzie wylewał 7 a może nawet i 8 poty ale czy to wystarczy?

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-07-07 10:13:42

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam wierzę, że Adamek wygra, powiedział mi, że treneuje u najlepszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Wiara, a to, co zobaczymy na ringu, to dwa różne światy. W moim mniemaniu walka z Vitkiem nie będzie specjalnie różnić się od tej - Władimir vs Haye. Relatywnie krótki zasięg rąk Adamka nie pozwoli mu na zagrożenie szczęki Vitka. Ten z kolei będzie sukcesywnie punktował Adamka, co w konsekwencji doprowadzi do wysokiego zwycięstwa na punkty. No chyba, że Vitek ustrzeli gdzieś po drodze Adamka, co jest równie prawdopodobne. Innego scenariusza tej walki nie jestem sobie w stanie wyobrazić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
uważasz Ashardon że to będzie podobna walka jak władimir z haye? nic podobnego. przecież haye liczył na jeden cios i uważasz że adamek też tak zrobi? nie bo on nie ma mocnego ciosu. będzie starał się dużo ruszać, skracać dystans i uderzać seriami i odskok. tak będzie wyglądać walka

Zmieniony przez - MTnew w dniu 2011-07-07 12:26:14

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium