SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Vitaly Klitschko o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216104

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Mnie akurat kwestia PPV nie interesuje bo bede ogladal na zywo

_lechu_
To,ze Adamek mu krzywdy nie zrobi to bym nie przesadzal, skoro waciany Johnson zdolal go poobijac to i Tomek bedzie potrafil.
Poza tym nie ma co porownywac Alberta do Tomka bo to nie ta liga, Adamek po prostu wypunktuje podstarzalego Kliczke , u ktorego widac juz rdze



Zmieniony przez - GRoX.pl w dniu 2011-06-27 23:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ja liczę po cichu na złą reakcje organizmu na Vitka na styl Tomka, tak jak to było z Byrdem. Vito jak sie irytuje zaczyna rozwalać swoje stawy, a wtedy dobra nasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Tak, tak....

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Vitalij to świetny bokser ma w łapie rakiete,ale obawiam się,że Adamek może go wypunktować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiasz się o Vitalija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Vitalij jest PAST PRIME bije bumów nie licząc ostatniej walki z Solisem,który był obowiązkowym pretendentem.Briggs,Sosnowski,Johnson,Arreola,Gomez,Peter czy któryś z nich był na tyle mobilny by przechytrzyć Vitalija,do tego brak taktyki,szybkości,nie mieli jak wypunktować Vitalija,ani jak go przechytrzyć,Adamek to bokser kontrujący,do tego Vitalij to już nie ten,z wiekiem na pewno stracił sporo.Kiedy ostatnio Klitschko walczył z bokserem pokroju Adamka?Werdykt pkt Adamek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Na punkty Vitek to przegra gdyż Tomek go obskoczy ale jeżeli Adamek zrobi podobny błąd jak w walce z Grantem to skutki tego będą opłakane bo prawa Vitka niszczy wszystko, nawet słynna szczęka górala tego nie wytrzyma... To wiadome nie jest możliwe aby Tomek podczas walki nic nie wyłapał, ważne jest aby wyłapał jak najmniej... Panowie będziemy mieli mistrza w ciężkiej zobaczycie cały czas mam to dziwne przeczucie... Tomek będzie zbyt szybki zbyt ruchliwy.

Ale pomyślcie tylko co by się stało z Adamkiem gdyby wyszedł do tego Vitka z walki z Lennoxem.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
To jest boks, wszystko jest możliwe, niemniej na papierze daje Adamkowi 5% szans na wygraną.Pomimo wieku Witolda.

Poza tym, nie kryje się z tym, iż darzę starszego z Ukraińców wielką sympatią.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Don_Alex MMA chodziło o to, że obawiasz się o Vitka, a ktoś kto kibicuje Adamkowi nie powinien się "obawiać" że Vitek przegra, bo brzmi to jakbyś był za Ukraińcem

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-06-28 15:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Poza tym mam nadzieję,że ludzie odpowiedzialni za walkę, pójdą po rozum do głowy i nie przyniosą na polską ziemię największej choroby wenerycznej zabijającej boks.Pierd.....o PPV.W czasach gdy streamy w necie są za darmo,robić takie cuda...na szczęście za walki Gołego nigdy nie musiałem płacić ani złotówki.

The bigger they come. The harder they fall.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM Z RAFAŁEM SIMONIDESEM W KRAKOWIE!!!

Następny temat

Bjj-Filmy.

WHEY premium