SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Ciebie do Ciebie, nawet podobna minę robi..no ale Ty ładniejszy hehe.

Szukałem filmu co Masti z tym młodym Maćkiem trenuje i nie mogę znaleźć,ale na to natrafilem


Zmieniony przez - Dziarek63 w dniu 2023-04-17 18:38:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jawor50


Podroczę się dalej z Viki i napiszę
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,na siłce 300ludzi i tylko kuzyn beeee

Trochę w dziwną stronę ta dyskusja poszła, zupełnie nie o to mi chodziło
Niech każdy ćwiczy jak chce i odżywia jak chce nic mi do tego
Chodzi mi tylko o to że ludzie zaniedbują niektóre partie mięśni lub przesadzają z rozwojem masy przez to nie nadązajac lub zaniedbując rozwój siły w niektórych partiach
Sam jestem tego przykładem z nogami, ale zaraz żeby to definitywnie sprawdzić zrobię filmik z próby przysiadu na jednej nodze i go wrzucę obojętnie czy wyjdzie czy nie


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-04-17 19:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Drazekm super! Ja nie zrobię
Ale wiesz, przysiad na jednej nodze to nie tylko siła, również mobilność. Jeden zrobi przysiad na jednej nodze, ale nie zrobi przysiadu 120kg, drugi siądzie 200kg ale na jednej nodze nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No to ja teraz nie równam się nawet z tym pierwszym, podejrzewam że może z 60 kg bym przysiadł
Co ciekawe przyszła mi teraz myśl że teoretycznie mógłbym ćwiczyć na nogi w ten sposób tzn przysiady na jn nie zaszkodziło by mi to na żylaki tylko że podejrzewam nie wykrzesam z siebie tyle determinacji aby to zrealizowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No 12 lat temu lepiej mi to wychodziło


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież jest cała gama ćwiczeń na nogi bez obciążenia..przysiad bułgarski,wykroki,zakroki,wchodzenie na ławkę,jakieś wskakiwanie na skrzynię,hip trust,wykroki chodzone,takie wypady z przysiadem w bok nie wiem jak je nazwac.,żuraw czy coś na łydki jednonóż. I to jest nawet bardzo dobre rozwiązanie dla takich dziadków jak my.
Wiem,że to każdy wie..pisze tak dla przypomnienia tylko


Zmieniony przez - Dziarek63 w dniu 2023-04-17 19:34:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Dziarek63
Przecież jest cała gama ćwiczeń na nogi bez obciążenia..przysiad bułgarski,wykroki,zakroki,wchodzenie na ławkę,jakieś wskakiwanie na skrzynię,hip trust,wykroki chodzone,takie wypady z przysiadem w bok nie wiem jak je nazwac.,żuraw czy coś na łydki jednonóż. I to jest nawet bardzo dobre rozwiązanie dla takich dziadków jak my.
Wiem,że to każdy wie..pisze tak dla przypomnienia tylko



Zmieniony przez - Dziarek63 w dniu 2023-04-17 19:34:58


Większość tych ćwiczeń można też robić z obciążeniem, niektóre nawet z dużym. Wszystko zależy od celu. Jak ktoś chce rozbudować nogi to musi ćwiczyć ciężko, bo od wykroków bez obciążenia i wskoków na skrzynię nogi raczej nie urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dziarek63
Przecież jest cała gama ćwiczeń na nogi bez obciążenia..przysiad bułgarski,wykroku,zakroki,wchodzenie na ławkę,jakieś wskakiwanie na skrzynię,hip trust,wykroku chodzone,takie wypady z przysiadem w bok nie wiem jak je nazwac. I to jest nawet bardzo dobre rozwiązanie dla takich dziadków jak my

Arek ale nigdy nie lubiłem trenować na nogi a tym bardziej wydziwiac takich ćwiczeń, przysiad na jn jest konkretny i w miarę trudny i o to chodzi a to co piszesz męczyło by mnie bardziej.
Zresztą po co ja zawracam Wam głowę pewnie i tak na 99 % nie będę ćwiczył nóg, nawiązałem tylko w ten sposób do tematu tak jak ja zaniedbuje nogi to inni zaniedbują podciaganie na drążku
Tylko że jest jedna różnica między mną a innymi robiącymi negatywy żeby się więcej podciągać, mi nie zależy żeby mieć silniejsze nogi dlatego nawet nie próbuje zacząć na nie ćwiczyć. Jeżeli po czterech latach bez treningu nóg robię przysiad na jn to nie ma tragedii, może jak już nie zrobię to wtedy się zmobilizuje :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-04-17 19:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dziarek63
Do Ciebie do Ciebie, nawet podobna minę robi..no ale Ty ładniejszy hehe.


To już więcej mam z Brucea Willisa :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-04-17 20:08:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium