SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek pisałeś o podciaganiu z 20 kg ostatnio cos.Jak to wychodzi? :)

Nawet wzglednie zaczynalem serie po 10,pozniej po 8 ale ruch kontrolowany wolniej w dol szybciej w gore,biodra poszly do przodu dopiero w ostatnich ruchach statniej serii dlatego dalej nie robie zeby nie ryzykowac kontyzji,przy okazji nakrece.




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-10-07 16:52:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zwróciłem uwagę na to, że pod koniec filmu pojawił się @Nieraz na drugim planie, z jakąś panią..

Drazekm
tego nigdy nie pisze zeby nie byc posadzony o hejt nie rozumiem machania nimi


Tak samo jak ktoś nie rozumie MU, czy dipów z obciążeniem - nic się nie poradzi...
Tak jak Ciebie kręci MU na ilość, na ciężar, czy na jakiś inny wymyślny sposób, tak samo kogoś może kręcić wyrwanie kettla, machanie nim, czy układanie znaczków w klaserze..

Na gumach te kettle tylko pogłębiają niestabiność. Lepiej byś w sznurek chociaż zainwestował (choć łańcuch i karabińczyk byłby lepszy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wlasnie nie moge dojsc do ladu z tym podwieszaniem ciezaru,moze znajde jakis hak w pracy albo lancuch.
Ten w tle to nie ten co wspomniales tylko kolega z Torunia trener kalisteniki z podopieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Na Twoim miejscu to bym po prostu zainwestował:

http://allegro.pl/tania-dostawa-dip-belt-pas-obciazeniowy-i6749270568.html

I taki bardziej wypasiony:
http://allegro.pl/pas-kulturystyczny-obciazeniowy-drazek-dip-belt-i5127432706.html

To sprzęt na lata, więc bym nabył.

Mam stary pas do pracy na wysokości i ma identyczne uchwyty:



Kiedyś sprawdzałem przy podciaganiu na drążku w futrynie, ale bałem się, ze zerwę go jak trochę dynamiki dołożę. Sprawdza się.
No, ale obciążenie mi niepotrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Pas mam,lancuch tez dzis znalazlem teraz tylko karabinczyki i obejdzie sie bez wiekszych kosztow,zreszta chyba odpuszcze na razie te dipy z ciezarem bo znowu zaczalem odczuwac odc. ledzwiowy plecow teraz Panteon mowi- a nie mowiilem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj na treningu byly nogi wykroki chodzone z osemkami i przysiady z dwunastkami i cos mnie niepotrzebnie podkusilo aby zrobic wyciskanie ketli lezac doszedlem do 28 kg na kazda reke i przeciazylem sobie lewy bark bo przeciez wczoraj byly ciezkie dipy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
E, tam, przecież ja nikomu źle nie życzę!
Zdziwiłem się, że wyciskanie stojąc daje popalić Twoim lędźwiom, a kółko ze stania już nie. Inne płaszczyzny nacisku - może i tak, ale przeciążenia są ogromne przy takim kółku.
Od dipów z obciążeniem chyba lędźwie nie siadają..

Ciśniesz 80kg na ławie, a kulka 28 uszkodziła Ci bark? To na ławce wyciskałeś, czy z podłogi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
E, tam, przecież ja nikomu źle nie życzę!
Zdziwiłem się, że wyciskanie stojąc daje popalić Twoim lędźwiom, a kółko ze stania już nie. Inne płaszczyzny nacisku - może i tak, ale przeciążenia są ogromne przy takim kółku.
Od dipów z obciążeniem chyba lędźwie nie siadają..

Ciśniesz 80kg na ławie, a kulka 28 uszkodziła Ci bark? To na ławce wyciskałeś, czy z podłogi?

Panteon jedno do drugiego i doleglwosci gotowe po dipach moze w domu krzywo i niekorekcyjnie siedzialem i wlazlo w plecy,a bark bylby ok gdybym nie wyciskal tych ketli bo jeszcze nie zregenerowaly sie po dipach,wyciskalem lezac plecami na takiej niskiej moze 5 cm podkladce chyba pod tylek do brzuszkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zdrowia!
MI najgorsze dolegliwości wpadają jak nie ćwiczę... Jak mam przerwę, bo coś tam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium