SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gats 2
Jest siła, nie ma wątpliwości. Pozwolisz że będę wklejał ten filmik każdemu ancymonowi który myśli że dużo wyciska robiąc półruchy i odbijanie od klaty?

Swoją drogą przestaję się dziwić że ten Jutuber AJ Polish American robiąc 90% kalistenicznych treningów wyciska 180 kg na klatę. Robisz ciężkie gimnastyczne treningi i klata wcale nie odstaje siłowo ze sztangą.



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-10-05 17:49:13

Dzięki
Nie chcę wywołać kolejnej burzy i żeby nie było nie zazdroszczę ludziom którzy dźwigają duże ciężary, uważam że wszystko jest dla ludzi,i soczki też
Żaden kalistenik bez bomby nie wyciśnie 180 kg
W street workout nie ma kontroli dopingowych.a możliwości genetyczne są ograniczone a na czysto to tylko można stawy i ścięgna zniszczyć i się rozsypać a do takich ciężarów jeszcze będzie daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gats 2
Jest siła, nie ma wątpliwości. Pozwolisz że będę wklejał ten filmik każdemu ancymonowi który myśli że dużo wyciska robiąc półruchy i odbijanie od klaty?

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-10-05 17:49:13

Coś mało wyświetleń mają te moje filmy z wyciskania wielokrotnego mimo obietnicy udostępniania :)
A teraz info, ciasno i wąsko mam w piwnicy ale mimo to wykombinowałem sobie " nowe poręcze " :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Pas masz jak Janosik a poręcze po zbóju
Chyba masz spory zapas na tym obciążeniu skoro robisz z nim na tak chybotliwej konstrukcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Pas masz jak Janosik a poręcze po zbóju
Chyba masz spory zapas na tym obciążeniu skoro robisz z nim na tak chybotliwej konstrukcji .

To tylko 28 kg ale coś muszę wymyślić żeby ta strona bliżej ściany tak się nie trzęsła
Te kule też za duże, rozstaw rąk niby ok a one zawadzają o stołki.
Edit. Nowa koncepcja co do poręczy przed chwilą sprawdzona film będzie przy okazji następnego treningu klatki.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-10-29 17:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Już nie mogłem się doczekać aby sprawdzić poręcze, zresztą co za problem zejść z 1 piętra do piwnicy :)
Po sprawdzeniu stwierdzam że za dużo zachodu z przygotowaniem ćwiczenia i za mało miejsca więc jak mnie najdzie zrobię sobie dipy na kółkach z gumą jako obciążenie w domu








Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-10-29 19:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm nawiązując do rozmowy w temacie bartek81 o pompkach jak chcesz to ja chętnie wejdę w pompki wykonywane stylowo każdy rodzaj - klasyczne ( na uwagach o nich mi najbardziej zalezy),na mini poręczach,poręczach czy w oparciu tyłem .
Nagrania pompek wstawialibyśmy każdy w swoim temacie ( mój przeniosłem do działu Trening dla Zaawonsowanych) i mogli byśmy mądrzyć się bez przeszkód i do woli ( głównie chodzi o wyszukiwanie błędów i czepianie się najmniejszych szczegółów ). Wiadomo Ty miałbys łatwiejsze zadanie ale i u Cibie znajdzie się co nie co
Co o tym sądzisz ?

Pod koniec marca realizujemy we Wrocławiu mocną impreskę w pompkach w dwóch etapach. Eliminacje to pompki na komendę wydawane przez sędziego do pozostania 5 zawodników po przerwie 10min.finał z udziałem 5 na mini poręczach z tempem 5/5 nadawanym przez timer wymagany plank i zejście klatką do wysokości podporu dłoni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Najpierw odpowiedz mi na pytanie, która konkurencję na ostatnich zawodach były pompki ( wiadomo chodzi mi o te co ostatnio komentowałem w temacie u Bartka) i czy byłeś przed pompkami już mocno zmęczony.
Wiadomo chodzi mi o ilość jak dobrze pamiętam pisałeś że zrobiłeś 130- pare co dało Ci 4 miejsce
Chodzi mi o to czy byłeś na tyle zmęczony że nie byłeś wstanie wyrównać swojego rekordu 160 z wątku pompki vs przysiady ?
Dalej w tym roku już nie bo tu jest konkurs Odyseja i robię siłę w WL ale w przyszłym o ile nie będzie ciekawszego konkursu można zrobić pompki klatką do drążka w tempie wg podkładu z YT down up zaraz edytuje i wrzucę o jaki podkład chodzi





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-11-27 19:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Pompki na komendę były ostatnią konkurencją po podciąganiu i WW.
Ja jak i Paweł startowaliśmy w WW mi udało się wygrać mimo że zrobiłem mniej powtórzeń ( 75x 75kg ) od największej ilości ( 92x 75kg) ale zawodnik który zrobił ten wynik zajął II miejsce był cięższy ode mnie o 23kg. Mimo że jestem wyciskaczem to próba WW dala mi ostro po dupie mocno czułem barki.Paweł zrobił 30x 75kg ale przy jego wadze 70kg to super wynik ( mimo że był dopiero VII) Młodziak który z nim wygrał nie startował w WW myślę że gdyby Paweł też nie brał udziału w WW spokojnie by wygrał i myślę że nie spodziewał się ze ktoś taki się pojawi w jego koronnej konkurencji.Mi jak zaczęto zwracać uwagę na falę odpuściłem wiedziałem że będzie tylko gorzej bo barki coraz mocniej drętwiały .
Słuchaj chyba się nie zrozumieliśmy ja nie zachęcam do naszej rywalizacji choć do tego podkładu chętnie bym porywalizował.
Bardziej chodziło mi o wykonywanie dowolnej ilości jakiegoś rodzaju pompek i szukania" dziury w całym " czepianiu się szczegółów
I przedstawianiu swoich racji na temat ich sposobu wykonania czy poprawy danego błędu.
A jeżeli chodzi o podkład na yt. jestem jak by co zainteresowany .Oczywiście chodzi o utrzymanie się jak najdłużej w tempie z zachowaniem stylu( sylwetki )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W tym nie będzie chodzić o naszą rywalizację tylko o rywalizację z samym sobą a jak się uda być lepszym od innych to dodatkowa satysfakcja
Oczywiście sylwetka ma być plank i brak takiej lub inne uchybienia będziemy sobie wytykać aby się doskonalić
Na moje temat już możesz założyć w dziale dla zaawansowanych co i jak już wiesz aby napisać regulamin
Zobaczymy czy ktoś się skusi na rywalizacje, ja dołączę pewnie w styczniu tak że na razie nie wystrasz ewentualnych chętnych pierwszymi wynikami.
Tak chodzi o zachowanie sylwetki i tempa gdy po kolejnym powtórzeniu nie damy rady zdążyć z komendą koniec próby, podejrzewam że dojście do 60 będzie już b.dobrym wynikiem.
I tak jak pisałem klatką do drążka tak jak robilismy w lipcu 2018 w konkursie 3 minuty i jeszcze jedno bez żadnych handicapów
Tytuł tematu możesz dać
Pompki komandosa sprawdź się


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-11-28 00:13:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium