SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Pije yerbe jak mam czas. Nieregularnie..

Zalewacie jak herbatę, czy zgodnie ze sztuką dolewacie wodę i siorbiecie?
Daje 1/3 naczynia suszu i potem dolewam wody. Zależnie od gatunku yerby, ale około litr wody przeleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Pije yerbe jak mam czas. Nieregularnie..

Zalewacie jak herbatę, czy zgodnie ze sztuką dolewacie wodę i siorbiecie?
Daje 1/3 naczynia suszu i potem dolewam wody. Zależnie od gatunku yerby, ale około litr wody przeleje.

Nie mam specjalnego dzbanuszka z rurka do picia kosztuje 3 dychy a mi aż tak bardzo nie zależy więc zalewam jak herbatę.
Kupiłem paczkę 1 kg więc na długo mi starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Naczynie nie jest aż tak istotne, ale rurka już tak.

Która yerbe kupiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Naczynie nie jest aż tak istotne, ale rurka już tak.

Która yerbe kupiłeś?


Ja nie siorbie tego cały czas, a np. wypije z 2x po pół szklanki.
Nie wiem jaka kupilem, w ziołowym była tylko jedna a w domu przesyłałem do słoików i opakowanie wyrzuciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Paatik
Yerby więcej się sypie niż herbaty - nie starczy ci 1 kg na tak długo...

Wiem mi by zeszła szybko, ale robię trochę słabsza ze względu na żonę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
skoro dla żony za mocne to musisz odpić, dolać żonie wody i wszyscy będą zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kabo9
skoro dla żony za mocne to musisz odpić, dolać żonie wody i wszyscy będą zadowoleni

Pije z drugiego zalania, bądź robię takie pośrednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Często bywa (z tego co na yerbowym forum czytałem), że np. jedna osoba pije kilka pierwszych zalań, a inna osoba pije kilka ostatnich.
Różne są yerby, taką najbardziej dającą popielniczką to chyba CANARIAS piłem..
Na początku każdy gatunek wydaje się tak samo smakować/nie-smakować!
Z czasem zaczyna się rozróżniać, co komu pasuje.

Ta rurka - bombilla to podstawowa inwestycja, potem wystarczy choćby małe naczynie (np. słoiczek po musztardzie ale i literatka się sprawdzi, choć słoik solidniejszy ).
Zasypujemy do 1/3 suszem i zalewamy wodą (nie wrzątkiem), po minucie można wypić, jak trochę naciągnie.
Potem to można odstawić i np. za godzinę, czy za 5min dolać do pełna - powiedzmy 100ml wody wejdzie) i znowu po chwili wypić..
W zależności od ilości yerby i jej jakości/gatunku - można przelać i litr wody (i jeszcze będzie smak).

Co do powera - ja nie czuję, ale np. nie robię się senny (a gdybym jej nie pił, to bym był).
Kawa też mi powera jako takiego nie daje. Piję bo lubię. Yerbę, to raczej w dni wolne od pracy w sposób który wyżej opisałęm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Wole dobra zielona niż yerbe. Jakoś mi nie idzie mimo wielu podejść. I nikt u nas w domu nie czuje żadnego kopa, a Młodzi próbowali wielokrotnie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium