SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak napisał Gwid - ciężkie treningi wymagają regeneracji, a na deficycie kalorycznym (albo chociaż złych makroskładnikach) może być z tym ciężko.
Z tego co kojarzę, to pisałeś o trzech redukcjach, a teraz napisałeś o chorowaniu na koniec wakacji - powiązałem te fakty; wcale nie muszę mieć racji..
Nie wiem jak tam było w 2014, czy spektakularnie czy nie, ale jak widzę - na początku redukcji wyglądasz jak większość nie wygląda na koniec, a zrzucasz 5, 8, czy ile kg, choć nie ma z czego..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Pytanie do tych co tu zagladaja,strasznie oslablem po tej redukci na lawie 80 kg wyciskam 3 lub 4x w zaleznosci czy mam dobry czy zly dzien :) i coraz czesciej "bije sie z mysla" czy nie wspomoc sie kreatyna bo na zwyklym zarciu mimo ze dokladam to slabo idzie sila nic a waga dopiero w ostatnie 2 tygodnie gdy bylemchory i nie trenowalem 1kg na+.
Czytalem oczywiscie co nieco ze 1g na 10kg wagi,a moze macie jakies inne sugestie?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-09-11 07:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131212
Zmień żarcie na mniej zwykłe - bez tego nie ruszysz!
Kreatynę łykam sporadycznie i chyba 1g/10kgmc to za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Żarcie i jeszcze raz żarcie. Ostrą i długą redukcję miałeś to teraz daj czas organizmowi na powrotu do normalności. Kreatyna tylko wspomaga, bez michy nic z tego nie będzie. Ogólnie nie ma sensu więcej na dzień niż 3-4g i to po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Fakt przemiane materii tak rozkrecilem ze jeszcze przez 2 miechy po redukcji mimo ze wiecej jadlem zgubilem 0,7 kg,naj mniej na osi bylo 58,8 kg teraz po 2 tygodniach nic nie robienia 61,5 kg.
Tez jestem za mniejszymi dawkami mono bo kiedys na mnie takie juz dzialaly,a po probie wiekszych organizm zle reagowal na kiblu strzelalem dupa :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-09-11 08:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Zmień żarcie na mniej zwykłe - bez tego nie ruszysz!
Kreatynę łykam sporadycznie i chyba 1g/10kgmc to za mało.

W necie pisza ze wieksze dawki to wg starych zalecen i to juz nie aktualne,ale jestem otwarty na wszelkie rady,wiesz Janek "sporadycznie",to pewnie i 1g na 10kg to za malo wazne jest napewno stale dawkowanie.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-09-11 08:17:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131212
Miałem taki okres gdy jadłem mix kreatyn i przed treningówkę z kreatyną (dostałem z nagród). Ilości nie pamiętam ale przyrost sił był znaczny (teraz daleko mi z siłą do tego okresu).
Teraz suplementuję się jedynie białkiem i witaminami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Miałem taki okres gdy jadłem mix kreatyn i przed treningówkę z kreatyną (dostałem z nagród). Ilości nie pamiętam ale przyrost sił był znaczny (teraz daleko mi z siłą do tego okresu).
Teraz suplementuję się jedynie białkiem i witaminami.

Cos w tym tez jest,wiele lat temu dostalem reklamowke mono 200 g jakijs firmy ( podobno reklamowki sa najlepsze )
Nie bardzo widzialem jak dawkowac takze przez 3 dni mialem rozwolnienie,ale fakt waga szla z dnia na dzien w gore lacznie z brzuchem mimo sraczki :),a sila rosla blyskawicnie z treningu na trening tylko co z tego,skonczyla sie probka reklamowa i po jakims czasie wszystko wrocilodo punktu wyjscia
Dzisiejsza waga






Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-09-11 09:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No, masa idzie!!
I przy chorobie szła! to najdziwniejsze, bo zazwyczaj człowiek chory chudnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
No, masa idzie!!
I przy chorobie szła! to najdziwniejsze, bo zazwyczaj człowiek chory chudnie.

Wiesz to bylo zreszta i jeszcze jest takie chyba przeziebienie (nie wiem u lekarza nie bylem ) bez temperatury i z dobrym apetytem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium