SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 26929

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 6008 Napisanych postów 27092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710591

Przy okazji pierwszych mistrzostw Polski w muscle up(wejście siłowe na drążku)( bedą także dodatkowe konkurencje,w tym:

pompki na poręczach-bardzo cenione świczenie przez kulturystów,siłaczy,zawodników sportów walki,gimnastyków i lekkoatletów-ze wzgledu na świetne działanie na rozwój mieśni ramion-tricepsów i mieśni klatki piersiowej oraz jako wskażnik ogólnej sprawności i wytrzymałości siłowej organizmu.

Przy okazji dyskusji o wykonywaniu tych pompek doszło do różnicy zdań między obydwoma panami- wielkimi indywidualnościami z dziesiatkami lat doświadczeń w ogólnie pojetych sportach siłowych.

Oczywiście-to nie tak jak w KSW-nic osobistego,wszystko fair-play-tu miała miejsce koleżeńska wymiana swoich zapatrywań na te kwestie-które najlepiej rozwiązać w bezpośredniej rywalizacji w pompkach na poręczach.

I stąd pomysł takiej dodatkowej atrakcji oraz zdopingowania innych ,młodszych uczestników zawodów-do lepszych wyników na tych zawodach a kibiców do przyjazdu i kibicowaniu swojemu faworytowi.

W temacie jest ankieta do głosowania-przed głosowaniem wpiszcie kto wg Was zwycieży w tym pojedynku.
Wśród osób trafnie typujacych bedą rozlosowane nagrody:suplementy ze sklepu SFD.

drazekm

wycwiel

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-04 17:36:59

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-04 19:19:29

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-04 19:20:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3095 Napisanych postów 9132 Wiek 61 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78705
masti
Już miałem pisać do Ciebie o trudnościach jakie zafundował mi pracodawca i "fiskus" ale teraz będę walczył do ostatniej chwili żeby pojawić się w Poznaniu.Mój aktualny wiek to 54 lata a waga 90 kg -specjalnie przygotowana na ligę WW.
drazekm
Pozdrawiam i pytam czy napewno będziesz w Poznaniu.Uważam że pomysł mastiego jest zarąbisty tylko czy termin nam się spasuje.Zawsze możemy temat podkręcić filmikami i przyjechać do niego na "ustawiony" termin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6008 Napisanych postów 27092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710591
Myslałem,że troche wage zbijesz na 21 wrzesień-stąd te 87 kg....

Wiem,ze przyjedziecie-wieć smiało można podawać dodatkowe szczegóły,które chcecie ujawnić przeciwnikowi i kibicom,by mogli się zdecydować na kogo postawić...
Jakieś fajne Wasze zdjęcie prezentujące tricepsy by się przydały-smiało wrzucajcie-70% ludzkości jest wzrokowcami....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3095 Napisanych postów 9132 Wiek 61 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78705
masti
Przedewszystkim Liga WW mam zamiar poprawić rekord Polski i wygrać 60kg open może też powalczę o zwycięstwo w 1/2 CC.Ale wiesz że za rywalizację jeszcze tak jak Ty to przedstawiłeś dałbym sie pokroić Zrobię wszystko żeby się pojawić no nie wiem czemu mi się tak popieprzyło z tym terminem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20906
Przyjadę kibicować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 628 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4663
Nie mi oceniać ale z tych filmików, to pompki Wycwiela zdecydowanie dokładniejsze, trzymam kciuki za cięższego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Fimy są tu wstawione orientacyjnie dla obstawiajacych zawodników.
Liczy się wszystko w realu-oko w oko pod presja sędziów,publiczności,zmeczeniem dojazdem,aktualnym samopoczuciem,determinacja wygranej....
To jest prawdziwy sport-prawdziwe zycie.....

Tu nie ma powtórek,korekcji ,czekanie na odpowiednia forme....

Trzeba przyjechać i naprawdę zrobić tyle powtórzeń,by wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1609 Napisanych postów 9674 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 139014
wycwiel

drazekm
Pozdrawiam i pytam czy napewno będziesz w Poznaniu.Uważam że pomysł mastiego jest zarąbisty tylko czy termin nam się spasuje.Zawsze możemy temat podkręcić filmikami i przyjechać do niego na "ustawiony" termin.

Będę robił wszystko aby przyjechać,już ustawiam się na wyjazd samochodem z kolegami z siłki a nawet jak nie wypali to mam obczajony pociąg i jak dostanę urlop to na 100% jestem.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-05 14:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
drazekm
Pytam bo muszę kombinować zastepstwo na ten dzień.Transport też mam niepewny.Jeszcze w Sierpniu było wszystko pięknie.Ale 14IX będę wszystko wiedział.
Coach
Dzięki za wsparcie.Trzeba jakoś WW promować U kOOndzia z tej podniety chyba walne rekord Polski na 60kg open.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1609 Napisanych postów 9674 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 139014
wycwiel,ile masz wzrostu?,ja 170cm.
Dla lepszego rozeznania typujących pochwal się też jaki ciężar,ile razy i w jakim czasie wyciśniesz?,lub jeżeli masz wstaw jakiś filmik.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-05 15:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wzrost - 173cm, Waga- 90kg/specjalnie na lige WW która rusza 14IX w TURKU/ale zwykle wazę 85-86kg.
50kg open nowy rekord Polski z 31 VIII 176powt. z ograniczeniem czasowym do 5 min.
60kg open rekord Polski 130 powt. z maja z ograniczeniem czasowym do 5 min.
Moja chluba poprawiony rekord Europy jakiegoś ruska na 75kg open 89 powt.z przed dwóch lat do dzisiaj nie wiem jak to zrobiłem podobno wpadłem w amok
No i jeszcze rekord Polski 1/2 CC/42,5kg/ 201powt. w 5 min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

Shaker