SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Gdy miałem Twoje lata to trenowałem 7 razy w tygodniu i każdą grupę 3x w tygodniu.
Był postęp i w sile i masie.
Teraz jest to niemożliwe!

Przez kilka ostatnich treningów walczyłem w WL 68kg/3x6p (na każdym treningu było ciężko ale jakby lżej) aż dzisiaj bardzo lekko zrobiłem 68kg/3x8p . Na następnych treningach będę to powtarzać a jeśli pójdzie tak samo lekko to dołożę kg.
Nigdy nie byłem orłem w WL - zdaje się, że najwięcej wyciskałem 100kg a rok temu było chyba 92kg na 1p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek ja wszystko rozumiem ze z wiekiem jest ciezej,ale sie nie dajemy.
kilka lat temu na yt ogladalem filmik jak gosc czterdziesci pare lat robi wymyk,a w tle slychac glos zony cos tam o nim dziadzius juz ma 47 lat to i tak dobrze,bylem wredy mlodszy od niego i skomentowalem tylko ze jak bede w jego wieku mam zamiar byc jescze lepszy niz w chwili kisdy mu to pisalem,no i dokonalem tego.
A teraz pisze moze bardziej z pokora o ile zdrowie mi pozwoli to nadal mam taki zamiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ja bym uważał z treningiem na poziomej 3 x w tyg. U mnie kilka razy żle sie to kończyło . Nauczony doświadczeniem jezeli robię trening 3x w tyg. to nie dłużej jak 2 miesiące. Kreatyna faktycznie pcha do przodu u mnie sie sprawdzała przy CC ale przy 1/2CC juz nie nawet przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Ja bym uważał z treningiem na poziomej 3 x w tyg. U mnie kilka razy żle sie to kończyło . Nauczony doświadczeniem jezeli robię trening 3x w tyg. to nie dłużej jak 2 miesiące. Kreatyna faktycznie pcha do przodu u mnie sie sprawdzała przy CC ale przy 1/2CC juz nie nawet przeszkadza.

Robie tylko jedno cwiczenie progresje na poziomej,ale bede uwazal,nie chce wchodzic na wyzsze ciezary,bede konczyl na 80kg i probowal zwiekszac ilosc powtozen na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Powtorka treningu z wtorku dwa. cwiczenia na plecy i jedno na nogi, z tym ze robie pirerwsze cw. na plecy wszystkie serie potem cwiczenie na nogi to samo i na koniec drugie cwiczenie na plecy.
Jak na razie udaje sie dokladac w pierwszym cwiczeniu pozniej juz nie mam sil i ciezary pozostaja bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jutro ponownie trening na poziomej Tym co zagladaja na moj watek proponuje zgadywanke o ile oczywiscie chca bo nagrody dla tego co trafil nie bedzie jedynie moge przyznac tytul znawcy.
O co chodzi,kto wytypuje ile razy jutro wycisne 80 kg z nogami w gorze jak dotychczas? ,ja mam nadzieje ze wiecej niz wczoraj czyli powyzej 7.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-09-14 20:27:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Nie więcej niż 10p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Nie więcej niż 10p

Dzieki Janek,prosze o nastepne typy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
To tak szybko nie działa ale stawiam na 8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
9 a co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium