SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Szajba łapie się za MU.
Drazekm - masz pozamiatane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek a jak muscle w podchwycie? W nachwycie już widzę że lekko :)




Zmieniony przez - lukix w dniu 2017-09-16 21:45:17

Lukasz to z zeszlego roku,ale nie robie podchwytem jakos nie jestem do tego przekonany.




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-09-16 22:34:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Drążki możesz zrobić za free, choć pogoda kiepska.. Ja już się nie wybieram. Może jakieś dipy na placu dla dzieci, czy gdzieś okazjonalnie.. Raczej sporadycznie.

Po kilkunastu treningach na dworze stwierdzam, że fajnie się ćwiczy na
świeżym powietrzu

Teoretycznie tak ale ja jestem zmarzlak wiec marne szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
fanslaska
To normalna cena? Qrwa przesadzają. Za stówkę to w tym pogańskim kraju, w którym aktualnie mieszkam jest wszystko od silki przez sauny baseny krykiety,babingtony, halówki na ketlach kończąc. Karnet w parze wychodzi po 7 dych.

Nie cena jest 150 a za 99 to tylko mozna bylo kupic wczoraj i dzis na dniach otwartych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Idę jutro robić MU.
Jak tak patrzę na Twoje filmy i to z jaką łatwością Ci to przychodzi, to odnoszę ważenie że każda sierota to zrobi
Zobaczymy czy mnie rzeczywistość zweryfikuje

Nie zapomnij sfilmowac,zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Szajba łapie się za MU.
Drazekm - masz pozamiatane...

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Idę jutro robić MU.
Jak tak patrzę na Twoje filmy i to z jaką łatwością Ci to przychodzi, to odnoszę ważenie że każda sierota to zrobi
Zobaczymy czy mnie rzeczywistość zweryfikuje

I co probowales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm
_Szajba_
Idę jutro robić MU.
Jak tak patrzę na Twoje filmy i to z jaką łatwością Ci to przychodzi, to odnoszę ważenie że każda sierota to zrobi
Zobaczymy czy mnie rzeczywistość zweryfikuje

I co probowales ?


To co wcześniej napisałem było, być może nieudolną, komplementacją Twoich umiejętności. Gdzie mi tam do MU
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Gdzie film? W Twoim dzienniku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
drazekm
_Szajba_
Idę jutro robić MU.
Jak tak patrzę na Twoje filmy i to z jaką łatwością Ci to przychodzi, to odnoszę ważenie że każda sierota to zrobi
Zobaczymy czy mnie rzeczywistość zweryfikuje

I co probowales ?


To co wcześniej napisałem było, być może nieudolną, komplementacją Twoich umiejętności. Gdzie mi tam do MU


A Panteon tak wierzyl ze dasz rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium